کار بی شرمانه و خود فروشی این زن بر علیه دخترش + عکس

این زن فاسد و خود فروش در اقدامی بی شرمانه در ازای نگهداری از دختری کوچکش به افراد بی خانمان آبجو میداد.این زن که دستیار آموزشی یک مدرسه است به اتهام رها کردن دختر ۶ ساله اش کنار افراد بی خانمان برای خود فروشی توسط پلیس دستگیر شده است.به گزارش ممتازنیوز این زن اهل ایالت آریزونای امریکاست و دختر ۶ ساله اش را میان گروهی ناشناس بی خانمان رها کرد و از آنها خواست در مقابل دریافت آبجو از دختر ۶ ساله اش مراقبت کنند.

عکس

وی بعد از اینکه این دختر بچه را کنار این افراد قرار میداد به منطقه بدنامی در آن حوالی رفته و اقدام به خود فروشی میکرده است.رهگذران که متوجه شرایط بد این دختر بچه شده اند دچار دل نگرانی شده و با پلیس تماس گرفته اند به این صورت این زن دستگیر شده است درحال حاضر این دختر در کنار اقوام مادری اش زندگی میکند و این زن تا تشکیل دادگاه باید در زندان بماند.

شاهدان گفته اند این دختر بچه ساعتها بدون آب و غذا و یا محافظی در مقابل گرمای این منطقه در اطراف خیابانها پرسه میزده است و همین مسئله باعث تماس آنها با پلیس شده است این زن به جرم کودک آزاری و عدم صلاحیت نگهداری از فرزندش بازداشت شده است.گفته میشود این زن ۴۳ ساله هر روز عصر برای خود فروشی به این منطقه رفته و دخترش را آنجا رها میکرده است.

طبقه بندی: مطالب خواندنی   |   تعداد بازدید: ۱۰۲ نفر   |   تاریخ انتشار: پنجشنبه ۱۶ شهریور
برچسب: , jazab, خود فروشی این زن بر علیه دخترش, خودفروشی, خودفروشی زن فاسد, کار بی شرمانه مادر بی رحم


مجله اینترنتی عکس ، دانلود اهنگ ، اس ام اس ، اخبار روز

تا این لحظه ۳نظر ثبت شده
  1. محمدهادی گفت:

    من سلام بعلت مشکلات مالی تا الان نتوانستم ازدواج کنم.آیا خانمی هست با ازدواج کنم شرایط مالی من درک کن.من ۳۰سالمه.لیسانس حسابداری دارم.فعلا بیکار شدم درآمدی ندارم. سن خانم برام مهم نیست فقط درکم کن.شماره تماس من ۰۹۰۳۳۰۵۲۹۲۸. اگر ادم خیر میشناسید شماره تماس یا عابر بانک سپه من بهش بدهید ثواب داره (۵۸۹۲۱۰۱۰۶۰۸۹۶۴۴۲) قربانی هستم

  2. ساجده گفت:

    آره واقعا ولی آقا محمد بیخیال توهین خوب شاید کسی از این طرز حرف زدن ناراحت بشه .دوارم که ناراحت نشی یه نصیحت خواهرانه بود .

  3. محمد گفت:

    آخه کی این مادر فولاد زره رو میک . . ، اصلا اگه تو خیابون هم آدم یک همچین کسی رو ببینه باید کفاره بده چه برسه به این که فکر کنه میخواد . . .

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *