کار بی شرمانه ی این دختر بخاطر سیگار + تصویر

گردآوری توسط گروه تفریحات و سرگرمی ممتازنیوز

به گزارش ممتاز – یک دختر جوان چینی که ۲۴ ساله است به دلیل افسردگی شدید به بیمارستان مراجعه کرد تا با یک روانشناس دیدار داشته باشد.او که ساکن جنوب شرقی چین است برای رویایی با مشکلاتی که اخیرا با آنها دست به گریبان شده بود به یک مشاور مراجعه کرد و هنگامیکه در اتاق انتظار منتظر ملاقات با پزشک بود از یکی از مراجعان درخواست سیگار کرد.

کار بی شرمانه ی این دختر بخاطر سیگار + تصویر

و زمانیکه با پاسخ منفی او روبرو شد کنترل عصبی خود را از دست داد و به داد و فریاد پرداخت و زمانیکه متوجه شد کسی به درخواست او توجهی ندارد خود را از بالکن بیمارستان آویزان کرد و اعلام کرد اگر کسی به او سیگار ندهد خودش را خواهد کشتمردم که از کار او متحیر شده و ترسیده بودند با پلیس تماس گرفتند و با رسیدن پلیس همه چیز آرام شد . یک افسر جوان پلیس به او نزدیک شد و با دادن یک عدد سیگار به او وی را به آرامش دعوت کرد.

کار بی شرمانه ی این دختر بخاطر سیگار + تصویر

او بعد از کشیدن ۵ سیگار به گریه افتاد و پلیس جوان موفق شد در فرصتی مناسب او را از بالکن دور کند.گفته میشود این زن سابقه بیماری روانی ندارد اما اخیرا بخاطر مشکلات خانوادگی و اخراج از محل کار تحت فشار روانی بوده و همین امر باعث شد تا به روانپزشک مراجعه کند. پلیس این را تحت مداوا قرار داد و گفته میشود وی بدون هیچ جریمه ای بخاطر برهم زدن نظم عمومی بعد از بهبود شرایط روحی اش از اداره پلیس خارج شد.


ایران -موبایل-کامپیوتر-آموزشی-فرهنگی-تفریحی-سرگرمی-فال
باز نشر: سایت خبری تحلیلی ممتاز نیوز www.momtaznews.com

تا این لحظه ۱نظر ثبت شده
  1. Aliyari گفت:

    ببخشید منظورتان از کار شرمانه یک دختر به خاطر سیگار چیست؟!!!!!!!!!!!!!!
    بنا به خبر خودتان او یک بیمار با مساله حاد روحی هست. بهتر است کمی برای مردم و بیمایشان احترام قائل شوید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *