کانون‌های بشردوستانه زندان‌ها برنده جایزه ویژه ۲۰۱۳ صلیب سرخ شد

شهریور ۱۳۹۹
ممتاز نیوز : معاون سازمان جوانان جمعیت هلال احمر گفت: پروژه کانون‌های بشردوستانه در مراکز اصلاح و تربیت و زندان‌ها به عنوان برنده جایزه ویژه جوانان فدراسیون بین المللی صلیب سرخ و هلال احمر در سال ۲۰۱۳ میلادی انتخاب شد.

سید محمد حسین جوادی در گفت‌وگو با فارس اظهار داشت: این طرح از بین ۴۲ طرح ارسال شده به فدراسیون بین المللی صلیب سرخ و هلال احمر از سوی ۲۴ جمعیت ملی موفق به دریافت جایزه جوانان در سال ۲۰۱۳ میلادی شده است.

این مقام مسئول در سازمان جوانان هلال احمر توضیح داد: در راستای ترغیب و تشویق جمعیت‌های ملی برای تقویت فعالیت های جوانان و مشارکت هر چه بیشتر آنها در فعالیت‌های بشردوستانه، فدراسیون بین المللی جمعیت‌های صلیب سرخ و هلال احمر مبادرت به برگزاری مسابقه «جوانان در حرکت» و معرفی طرح‌های برگزیده جمعیت های ملی در طی نشست مجمع عمومی می‌کند.

جوادی اضافه کرد: در همین راستا دو طرح از سوی سازمان جوانان هلال احمر با عناوین « تاسیس کانون های بشردوستانه در مراکز اصلاح و تربیت در زندان‌ها با هدف نهادینه کردن اصول اساسی، احترام به گوناگونی و تنوع و ایجاد تغییر در جامعه» و « بهداشت باروری جوانان به عنوان مروجین سلامت مادران و کودکان» ترجمه و در چارچوب پروژه های قابل قبول سازمان های بین المللی به فدارسیون ارایه شد.

معاون سازمان جوانان جمعیت هلال احمر گفت: پس از بررسی طرح‌های ارسالی توسط هیئت داوری فدراسیون در کمیته‌ای ویژه، طرح تاسیس کانون‌های بشر دوستانه در مراکز اصلاح و تربیت و زندان‌ها به عنوان برنده جایزه جوانان سال ۲۰۱۳ میلادی انتخاب شد.

به گفته جوادی جوایز این طرح در آخرین روز نشست مجمع عمومی فدارسیون بین المللی جمعیت‌های صلیب سرخ و هلال احمر به نماینده جمعیت هلال احمر ایران اعطا می‌شود.

health Rss :salamatnews.com
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ