کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان ناشر برگزیده سال ۹۱ شد

۲۱اردیبهشت،

انتشارات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به ‌عنوان ناشر برتر سال در حوزه کودک و نوجوان شناخته شد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران به نقل از روابط عمومی کانون و امور بین‌الملل کانون، مراسم پایانی بیست و ششمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران شنبه ۲۱ اردیبهشت با حضور دکتر سیدمحمد حسینی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و دکتر علی اسماعیلی رییس نمایشگاه و دیگر مسوولان برگزار شد.
در این مراسم، انتشار یافتنات کانون در حوزه‌ی ناشران کودک و نوجوان به‌عنوان ناشر برتر سال ۹۱ در بخش ناشران دولتی معرّفی شد.  
بر همین اساس مریم فرخی سرپرست انتشار یافتنات کانون این جایزه را که شامل لوح زرین و دیپلم افتخار بود از دست مسوولان برگزار کننده دریافت کرد.
امسال کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با ارایه ۵۶۰ عنوان کتاب و هم‌چنین نزدیک به ۲۵۰ عنوان کتاب و لوح‌های فشرده آموزشی کانون زبان ایران و نزدیک به صد عنوان از سرگرمی‌های سازنده و لوح‌های فشرده فیلم و بازی‌های رایانه‌ای تولید کانون در بیست و ششمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران حضور فعالی داشت و غرفه‌ی کانون با استقبال بازدید کنندگان روبرو شد.
بیست و ششمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از ۱۰‌ اردیبهشت در مصلای امام خمینی(ره) آغاز شد و عصر روز ۲۱ اردیبهشت به کار خود پایان می‌دهد./ص


باشگاه خبرنگاران
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ