کتاب˝ساز‌شناسی موسیقی بوشهر˝ رونمایی می‌شود

گردآوری توسط گروه موسیقی ممتازنیوز

فردا در نمایشگاه کتاب

کتاب ˝اهل ساز، ساز‌شناسی موسیقی بوشهر˝ که پژوهش و گردآوری محسن شریفیان است در غرفه موسسه آموزش عالی فرهنگ و هنر در نمایشگاه کتاب رونمایی می‌شود.

به گزارش هنرآنلاین، این کتاب که توسط الهه غریب‌زاده ترجمه شده توسط انتشار یافتنات سازمان میراث فرهنگی تولید و انتشار یافته است.

کتاب “اهل ساز؛ ساز‌شناسی موسیقی بوشهر” حدود ۱۰ سال پیش برای اولین بار انتشار یافته که حالا بعد از یک دهه با ویرایش و اصلاحات بازآفرینی و باز تولید و انتشار یافته است.

از محسن شریفیان پیش از این کتاب‌های متعددی همچون “اهل زمین؛ موسیقی و اوهام در جزیره خارک”، “اهل ماتم؛ آوا‌ها و آئین سوگواری در بوشهر”، “موسیقی بوشهر در در عصر باستان” و… انتشار یافته است.

محسن شریفیان؛ سرپرست گروه موسیقی لیان است که تا کنون اجراهای مختلفی در داخل و خارج از کشور داشته و جوایز متعددی از جشنواره‌های خارجی دریافت کرده است.

مراسم رونمایی از کتاب “اهل ساز؛ ساز‌شناسی موسیقی بوشهر” ساعت ۱۸ روز پنجشنبه ۱۸ اردیبهشت در بیشت و هفتمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران برگزار می‌شود.

علاقه مندان می‌توانند برای حضور در این برنامه به طبقه دوم شبستان، بخش بین الملل، غرفه موسسه آموزش عالی فرهنگ و هنر مراجعه کنند.

انتهای پیام/


آخرین خبرها
منبع:هنرآنلاین
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ