کشف”بنجامین باتن” واقعی +عکس

به گزارش تفسیری ممتازنیوز iبه نقل از باشگاه خبرنگاران جوان در تاریخ یکشنبه ۷ آبان ۹۱،

این دختر حقیقتا یک ساله و iبه ظاهر هشتاد ساله در بیمارستان ژنگژو در استان هنان واقع در مرکز چین بستری است و تحت معالجه و مراقبت پزشکان قرار دارد

به گزارش تفسیری گروه خواندنی هایممتازنیوز، وجود یک بیماری و اختلال پوستی نادر در یک دختر بچه یک ساله چینی سبب شده است تا وی همانند یک زن ۸۰ ساله iبه نظر برسد.

این دختر یک ساله که “یوکسین” نام دارد iبه سبب بیماری اش لقب مادر بزرگ را گرفته است . گفته می گردد وی iبه یک بیماری بسیار نادر پوستی بنام “کاتیس لاکسا” مبتلا است .

کاتیس لاکسا iبه بافت های پوستی بدن حمله ور می گردد و سبب چروکیدگی، شل شدن اندام های پوستی و از بین بردن سلول های جوان پوست خواهد شد. این یک بیماری بسیار نادر است و تنها ۲۰۰ خانواده در دنیا iبه آن مبتلا می باشند.

“یاکسین” iبه غیر از این بیماری iبه طور مادرزادی iبه بیماری های قلبی و همچنین آسم مبتلا بوده است که این روزها تحت درمان های مختلف قرار گرفته است و تا حدودی این مشکلات برطرف گردیده.

 هم اکنون این دختر حقیقتا یک ساله و iبه ظاهر ۸۰ ساله در بیمارستان ژنگژو در استان هنان واقع در مرکز چین بستری است و تحت معالجه و مراقبت پزشکان قرار دارد. پزشکان چینی می گویند با آنکه این کودک ۸۰ سال بنظر می رسد اما فعالیت و حرکاتش همانند یک کودک یک ساله طبیعی و بامزه است.


باشگاه خبرنگاران

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ