کشف جسد داماد در شب نامزدی

به گزارش ممتازنیوز، در پی ناپدید شدن مرموز داماد جوان و کشف جسد او در چاهی به عمق ۱۱۰ متر در شهریار، کارآگاهان با معمای پیچیده‌ای روبه‌رو شدند و تاکنون یک مظنون بازداشت شده است.
به گزارش جام‌جم، ظهر شانزدهم شهریور امسال مردی با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ شهرستان شهریار در غرب استان تهران تماس گرفت و از ناپدید شدن داماد جوانی در یکی از باغ‌های شهرک بهاران این شهر خبرداد.
در پی این تماس، ماموران کلانتری امیریه با حضور در محل حادثه به تحقیق از حاضران در باغ که دو مرد و دو زن بودند، پرداختند و متوجه شدند آنها شب حادثه همراه داماد ۲۵ ساله برای نظافت باغ و چیدمان میز و صندلی به محل آمده‌اند اما پس از ۳۰ دقیقه یکباره داماد جوان که در حال جمع‌آوری برگ و زباله‌ها در باغ بوده ناپدید می‌شود و جستجویشان برای پیدا کردن او بی‌نتیجه می‌ماند.
در ادامه معلوم شد، آنها صاحب باغ را نیز مطلع کرده‌اند و با حضور او مشخص شده درون باغ یک چاه قدیمی وجود دارد بنابراین با احتمال این‌که داماد جوان در آنجا سقوط کرده باشد در تماس با سامانه ۱۲۵، درخواست کمک کردند که آتش‌نشان‌ها وارد چاه شدند و تا عمق ۹۰ متری چاه خشکیده جستجو کردند. اما فردی را که در چاه افتاده باشد، پیدا نکردند.
کشف جسد مرد گمشده
یکی از افراد حاضر در باغ که از بستگان داماد جوان بود، به ماموران ‌گفت به گفته صاحب باغ عمق چاه ۱۱۰ متر است و از آنها خواست آتش‌نشان‌ها دوباره چاه را جستجو کنند. بنابراین ماموران در تماس با سامانه ۱۲۵ از آتش‌نشان‌ها خواستند برای جستجوی دوباره به این باغ بیایند.
با حضور آتش‌نشان‌ها عملیات جستجو آغاز شد و این‌بار در عمق ۱۱۰ متری چاه جسد داماد جوان پیدا شد.
در پی کشف جسد با هماهنگی قضایی افراد حاضر در محل همراه صاحب باغ و نوعروس برای تحقیقات به اداره جنایی اداره آگاهی شهریار منتقل شدند.
در مرحله بعدی نوعروس مورد تحقیق قرار گرفت و گفت: به مرد فوت شده علاقه‌مند بودم و تصمیم به ازدواج داشتیم، اما خانواده او از شش سال پیش با این وصلت مخالفت می‌کردند تا سرانجام ۱۰ روز پیش والدین شوهرم به ما اجازه ازدواج دادند و به خواستگاری‌ام آمدند و با هم نامزد کردیم.
وی اضافه کرد: شب حادثه من و دو عضو خانواده‌ام، داماد و یکی از بستگانش به باغ آمدیم تا پس از نظافت، چیدمان میز و صندلی‌ها را انجام دهیم. نامزدم پس از این‌که برای بردن بخشی از زباله و برگ‌های جمع‌آوری شده به انتهای باغ رفت یکباره ناپدید شد و جستجویمان بی‌نتیجه ماند تا روز بعد جسد او را از چاه بیرون آوردیم.
در پی اظهارات این زن، دیگر افراد حاضر در باغ نیز بازجویی شدند و گفته‌های مشابهی را بیان کردند.
دستگیری تنها مظنون حادثه
در این مرحله ماموران متوجه شدند لباس مردی که از بستگان داماد جوان بوده خاک آلود و لکه خون و زخمی کوچک روی پیشانی او وجود دارد و وی تنها فردی بوده که ‌گفته، ممکن است مرد جوان درون چاه افتاده باشد و با اصرار خواسته تا آتش‌نشان‌ها برای یافتن داماد چاه را جستجو کنند بنابراین وی، به‌عنوان تنها مظنون پرونده با دستور قضایی بازداشت شد.
این مرد در بازجویی پلیسی گفت در مرگ مرد جوان نقشی نداشته و نمی‌داند او چگونه درون چاهی ۱۱۰ متری سقوط کرده و جانش را از دست داده است.
در ادامه تحقیقات تنها مظنون پرونده پنجشنبه ۳۰ شهریور به شعبه دوم بازپرسی دادسرای عمومی و انقلاب شهریار منتقل شد.
بنابراین گزارش، در پی اظهارات مظنون پرونده، برای او قرار قانونی صادر شد. تحقیقات پلیسی ـ قضایی برای مشخص شدن علت مرگ داماد جوان ادامه دارد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ