کشف جسد یک مرد گچسارانی پس از سه شبانه روز جستجو

کشف جسد یک مرد گچسارانی پس از سه شبانه روز جستجو

ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کهگیلویه و بویراحمد از کشف جسد یک مرد گچسارانی پس از سه شبانه روز خبر داد.

سید امان الله جهانبین در گفت و گو با خبرنگار ایسنا در تشریح جزییات این حادثه افزود: با توجه به تماس تلفنی  مدیریت بحران شهرستان گچساران با مرکز کنترل ۱۱۲ جمعیت هلال احمراستان
مبنی بر مفقود شدن فردی بنام” احمد سعید خواه” روز ۱۸ تیرماه در کوه‌های مشرف بر روستای “پادوک” شهرستان گچساران بلافاصله عوامل امدادی متشکل از دو تیم(نجاتگران کوهستان) به همراهی دو نفر از پرسنل جهت جستجو و نجات به منطقه اعزام شدند.
وی اظهارکرد: بدلیل شرایط خاص منطقه و گرمای شدید بعد از سه روز عملیات جستجو روز جمعه ۲۰ تیرماه در کوه‌های روستای” آب توت” منطقه پادوک فرد گمشده که از کوه پرتاب شده بود توسط تیم کوهستان جمعیت هلال احمر شهرستان گچساران بعداز ایجاد کارگاه و فضای معلق طی ۶ ساعت عملیات نفس گیر جسد مرد متوفی به پایین انتقال و تحویل عوامل شهرداری این شهر شد.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد: دو دستگاه خودرو، ۸نفر عوامل عملیاتی و دو ست کوهستان در این عملیات بکار گرفته شدند.


انتهای پیام

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ