کشف ۳ خودرو سرقتی توسط عوامل راهور تهران

۲۰م دیماه ،

کشف ۳ خودرو سرقتی توسط عوامل راهور تهران

پلیس راهور تهران با تلاش خود توانست در سطح شهر تهران طی ۲۴ ساعت قبل ۳ دستگاه خودروی سرقتی را کشف و ضبط کند.

به نقل ازممتازنیوز، رئیس پلیس مرکز کنترل ترافیک راهور تهران گفت: ماموران پلیس راهور با تماس پرسنل زحمت کش خود و با ساماندهی منحصر به فرد،عوامل گشت،نظم و مقررات راهنمایی و رانندگی را در جهت کاهش حوادث و افزایش سطح فرهنگی ترافیکی ارتقاء بخشیده است.
سرهنگ سعید اسماعیلی در ادامه اظهار داشت: عوامل گشت خودرویی پلیس راهور فاتب در پی گشت زنی مستمر خود در محدوده منطقه ۲۰ توانستند یک دستگاه خودروی سرقتی را به شماره پلاک ۱۶۸ ب ۴۵ ایران ۷۷ کشف و به کلانتری مربوطه تحویل دهند.
*کشف خودرویی با شماره پلاک ۴۵۴ م ۱۶ اران ۴۴
رئیس مرکز ترافیک راهور تهران ضمن اشاره به کشف آخرین خودروی سرقتی در محدوده شهر تهران طی ۲۴ ساعت قبل،اظهار داشت:عوامل پلیس راهور تهران با تمامی امکانات در دسترس خود با رصد لحظه ای راهها و مسیرها می کوشند تا به محض رویت شکل ترافیکی بلافاصله آن را با درایت خاص خود برطرف نمایند.
سرهنگ سعید اسماعیلی در پایان خاطر نشان کرد: ماموران گشت خودرویی پلیس راهور تهران در حین انجام وظیفه خود در جهت برخورد متخطیان در محدوده منطقه ۴ توانستند یک خودروی سرقتی را کە به صورت بلاصاحب به شماره پلاک ۴۵۴ م ۱۶ ایران ۴۴ رها گشته بود کشف و به کلانتری مربوطه تحویل دهند.
*کشف خودرویی سرقتی به شماره پلاک ۲۸۸ ط ۲۸ ایران ۶۶
این مقام مسئول راهور در ادامه ضمن اشاره به کشف دومین خودروی سرقتی ،اذعان داشت:مسئولین پلیس راهور فاتب به ویژه رئیس پلیس راهور تهران برائ اطلاع رسانی در جهت خدمتی به شهروندان تهرانی،خودروهای سرقتی کشف شده در سطح شهر تهران را با اعلام شماره پلاک،اعلام خواهد نمود.
سرهنگ اسماعیلی افزود:عوامل گشت پلیس راهور تهران در حین انجام وظیفه خود در مسیرهای استحفاظی خود در منطقه ۳ توانستند یک دستگاه خودروی سرقتی به شماره پلاک ۲۸۸ ط ۲۸ ایران ۶۶ کە در لابه لای خودروها پارک شده بود کشف و کلانتری مربوطه تحویل دهند./

چهارشنبه ۲۰ دى   ۱۵:۳۸

منبع:عصرخودرو
باز بازنشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ