کفاشیان: بهتر از من بیاید، کنار می‌روم

۰۱م اسفند ،

علی کفاشیان، ظهر امروز در حاشیه سفر استانی خود به کردستان اظهار کرد: آنچه که به نفع فوتبال باشد، باید انجام شود و اگر تشخیص داده شود که کسانی بهتر از من می توانند فوتبال را هدایت و سکانداری کنند، به طور قطع کناره گیری خواهم کرد و تشکیل مجمع فوق العاده را خواستار خواهم شد.

وی همچنین با اشاره به اینکه پروژه گل در مسیر خود با مشکل روبرو است، اظهار کرد: رفع این مشکل و همچنین گرفتن تسهیلات در زمینه پزشکی برای مقابله با دوپینگ و دعوت از سب پلاتر برای حضور در ایران و بازدید از پروژه ها از دیگر دلایل سفرم به سوییس است.

به گزارش ایسنا ، کفاشیان افزود: رفع محرومیت کی روش، سرمربی تیم ملی فوتبال نیز یکی دیگر از دلایل سفر به سویس است.

رییس فدراسیون فوتبال در رابطه با مرخصی های متعدد کی روش اعلام کرد: تمامی رفتن و غیبت های کی روش مرخصی نبوده، بلکه فقط برخی از آنها ماموریتی در راستای دیدن بازی ها و تلاش برای جذب بازیکنان بوده است.

وی در ادامه با اشاره به استعفای مربی بدنسازی تیم ملی فوتبال اعلام کرد: مشکل او شخصی بوده و ربطی به طلب وی از فدراسیون ندارد.

کفاشیان در مورد پرونده تبانی لبنان و قطر عنوان کرد: این پرونده از سوی فیفا پیگیری می شود که ما تاکنون هیچ پرونده ای را در این راستا ندیده ایم.

رییس فدراسیون فوتبال خاطرنشان کرد: باید آنچه را که در توان داریم به کار بگیریم و به فوتبال در راستای راهیابی به جام جهانی کمک کنیم.


Varzesh3.com | ورزش ۳
باز بازنشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ