کنکور «کارشناسی ناپیوسته» حذف شد

۲۳م دیماه ،

خبرگزاری ایسنا: رییس مرکز آزمون دانشگاه آزاد از حذف آزمون ۳۰۰۰ رشته محل کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد خبر داد.

دکتر ناصر اقبالی با اشاره به حذف آزمون ۳۰۰۰ رشته محل کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد اسلامی گفت: ثبت‌نام رشته محل‌های بدون آزمون از ساعت ۱۴ امروز از طریق پایگاه اینترنتی مرکز آزمون به نشانی AZMOON.ORG آغاز می‌شود.

وی با بیان اینکه ثبت نام داوطلبان تا ۳۰ دی ماه ادامه دارد، اظهار کرد: داوطلبان می‌توانند با مراجعه به پایگاه اینترنتی مرکز آزمون نسبت به ثبت نام خود برائ نیمسال دوم اقدام کنند.

وی افزود: در کل تعداد رشته‌ محل‌های دوره کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد ۳۲۰۰ رشته محل است کە از این تعداد ازمون ۳۰۰۰ رشته محل حذف شده است و فقط برائ ۲۰۰ رشته محل آزمون برگزار خواهد شد.

وی در خصوص شرایط ثبت نام داوطلبان در این آزمون گفت: فارغ التحصیلان دوره کاردانی پیوسته و ناپیوسته می‌توانند در این مرحله ثبت نام کنند. همچنین دانشجویان دوره کاردانی کە تا ۳۰ بهمن فارغ التحصیل می‌شوند در این دوره امکانپذیر است.

اقبالی با تاکید بر اینکه در ثبت نام بدون آزمون کارشناسی ناپیوسته هر داوطلب می‌تواند فقط در یک رشته و حداکثر در چهار رشته محل به ترتیب اولویت اقدام کند، خاطر نشان کرد: پذیرش در این دوره بر اساس معدل کتبی فوق دیپلم داوطلبان و با اولویت بومی انجام می‌شود.

وی با تاکید بر اینکه داوطلبان باید در انتخاب رشته محل بسیار دقت داشته باشند اظهار کرد: آغاز به تحصیل کلیه پذیرفته شدگان در این دوره از بهمن ماه خواهد بود.

رییس مرکز آزمون از اعلام نتایج این مرحله تا ۱۵ بهمن ماه خبر داد.


مجله اینترنتی برترین ها | پورتال خبری و سبک زندگی
باز بازنشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ