کوسه ماهی گیر/ تصصویر

دیده بان حقوق حیوانات: این خانم جوان تصمیم گرفت برای تفریح و سرگرمی به همراه خانواده با کشتی تفریحی به سواحل کالیفرنیا برود و به ماهیگیری بپردازد.

هنگام ماهیگیری پدر او به تصویر برداری از صحنه ها پرداخت و لحظه  صید ماهی توسط دخترش مصادف شد با یک صحنه بسیار جالب و دیدنی اما نفسگیر که باعث شوکه شدن همه شد.
“سارا بریم” موفق شد یک ماهی بزرگ صید کند و پدرش درحال تصویر برداری از اولین ماهیگیری او در اقیانوس  بود که دقیقا” در لحظه بیرون کشیدن ماهی از آب یک کوسه ترسناک از اعماق آب ظاهر شده و ماهی صید شده توسط او را روی هوا ربود.
به گزارش در لحظات فیلمبرداری شده در لحظه پیدا شدن کوسه تنها صدای “سارا” شنیده میشود که با فریاد میگوید” یک کوسه، میبینید آن یک کوسه است. وای خدای من!” او ایستاده است و با دهانی باز از تعجب به آب نگاه میکند و حتی از جایش تکان نمیخورد و جالب است بدانید پدرش که در حال فیلمبرداری است  نیز شوکه شده و بعد از چند ثانیه میگوید ” من از همه تصاویر فیلم  گرفتم . من از آن کوسه فیلمبرداری کردم” آنها این تصاویر را در یوتوب منتشر کردند که با استقبال خوبی مواجه شد و نزدیک به ۵۸۰۰۰ بیننده داشت.
گفته شده است این نوع کوسه بیش از ۶ متر طول و ۱۲۰۰ پوند وزن دارد.

____________________

عقاب دزد!/ تصویر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ