کیایی: اهالی موسیقی به خاطر مشکلات مالی کناره گرفته‌اند

۲۱م اسفند ،

میلاد کیایی، آهنگساز و نوازنده سنتور در گفت و گو با خبرنگار موسیقی هنرآنلاین دربارهٔ موسسه هنرمندان پیشکسوت گفت: این موسسه باید با هدف حمایت و پشتیبانی مالی از پیشکسوتان آغاز به فعالیت کند زیرا بسیاری از هنرمندان به سبب مسایل مالی از عرصه موسیقی دوری می کنند و این موسسه می تواند راه نجات پیشکسوتان باشد.

این آهنگساز در ادامه افزود: هنرمندان بسیاری از زندگی خود برای موسیقی این مرزوبوم گذشتند و حالا زمان آن رسیده است که با تشکر و قدردانی از آنها کمی دل آنها را شاد کنیم البته این کار نباید بعد از مرگ هنرمندان انجام شود بلکه باید تا زمانی که در قید حیات می باشند تجلیل شوند.

این نوازنده سنتور در ادامه تاکید کرد: اساتید موسیقی یک به یک از میان ما می روند و همراه با خود هنر و فرهنگ ایرانی را به زیر خاک می برند اما باید هنر آنها جاودانه شود در نتیجه می توانیم مستندهایی از زندگی شخصی و هنری این عزیزان تهیه کنیم تا آیندگان بدانند که این اساتید گرانبهاترین و نابت ترین هنرها می باشند.

میلاد کیایی در ادامه خاطرنشان کرد: البته خانه موسیقی چندین سال است که از هنرمندان حمایت می کند اما این حمایت ها باید ادامه یابد زیرا پیشکسوتان دوست دارند تا زمانیکه عمرشان کفاف می دهد اهمیت و توجه به هنرمندان را از نزدیک ببینند.

این آهنگساز در ادامه بیان کرد: تنها درخواست ما از این موسسه این است که به وعده های خود عمل کنند و حرف ها به مرحله اجرا برسد زیرا هنرمندان با دلی شکسته در کنج خانه هایشان رنج می برند در نتیجه این رنج ها باید روزی تمام شود.

منبع: هنرآنلاین


موسیقی ایرانیان
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ