کیفیت‌ مسکن مهر بیش از ۹۵ درصد

۲۳

به گزارش نوساز، ایرج رهبر در گفت‌وگو با خبرنگار مسکن خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) اظهار کرد: مسکن مهر به دست متخصصان و اشخاص با صلاحیت ساخته می‌شود و این امر توسط وزارت راه و شهرسازی، سازمان مدیریت و جامعه انبوه‌ساز ان تایید شده است.

وی دربارهٔ ساخت ساختمان‌های مسکن مهر کشور تصریح کرد: یکی از مزایای مسکن مهر کم هزینه بودن و اجاره ۹۹ ساله این زمین‌ها و تسهیلات بانکی است که امیدواریم ساخت و ساز آن در آینده نیز ادامه داشته باشد.

رییس کانون سراسری انبوه‌سازان در پاسخ به اینکه آیا کم هزینه بودن ساخت و سازها در عمر مفید این ساختمان‌ها تاثیرگذار است؟ گفت: مسکن مهر به دست متخصصان ساخته می‌شود و میزان کیفیت ساخت این ساختمان‌ها بیش از ۹۵ درصد است.

به گفته رهبر در قدیم ساختمان‌هایی با عمر ۲۰ و ۲۵ سال داشتیم که اکنون با تکنولوژی، عمر مفید ساختمان‌ها به ۷۰سال هم می‌رسد و ساخت و سازهای فعلی به صورت فنی رعایت می‌شوند.

وی افزود: همواره کیفیت ساخت و ساز مسکن در کشور از مدت‌های پیش با کمی مشکل مواجه بود و اکنون نیز در همه شرایط توسط متخصص ساخته نمی‌شود؛ به گونه‌ای که در سال‌های اخیر از هر قشری اعم از طلافروش و مغازه‌دار و … به ساخت و ساز مسکن روی آوردند که هیچ یک متخصص نبودند.

رییس کانون سراسری انبوه‌سازان تاکید کرد: اگر ساخت و سازها به دست متخصص سپرده شود،‌ قطعا ساختمان‌هایی بدون مشکل و با عمر مفید ببشتری خواهیم داشت.


آخرین خبرها
منبع: نوسازنیوز
باز نشر: پرتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ