گرد و غبار در محور زاهدان – بم و بم به ایرانشهر

۱فروردین ۱۳،

ترافیک سنگین در محور چالوس

گرد و غبار در محور زاهدان – بم و بم به ایرانشهر

رئیس پلیس مرکز کنترل ترافیک راههای کشور از بارش باران بهاری استان کرمان و سیستان بلوچستان خبر داد.

به گزارش ممتازنیوز به نقل از عصرخودرو به نقل ازممتازنیوز،  سرهنگ سلبی گفت: در استانهای کرمان محور ماهان، سیستان بلوچستان محور سراوان، خاش بارش باران و در سایر راههای جوی آرام گزارش شده است.

وی در ادامه بیان کرد: در استان البرز محور کرج- چالوس از میدان امیر کبیر تا تونل شماره ۵ ترافیک سنگین و در استان قزوین محورهای قزوین رشت، قزوین –کرج ترافیک سنگین است.

در ضمن در استانهای گلستان محور مینو دشت، گالیکش، یزد، محور یزد- کرمان، یزد –شیراز و یزد – طبس ترافیک نیمه سنگین است و در

سایر محورها ترافیک عادی و روان است.

گرد و غبار در محور زاهدان – بم و بم به ایرانشهر/ترافیک سنگین در محور چالوس
معاون عملیات پلیس راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی از ترافیک سنگین در محور چالوس و نیز گرد و غبار در محور زاهدان – بم و بم به ایرانشهر خبرداد و به رانندگان پیشنهاد کرد: با سرعت مطمئنه و نیز فاصله طولی مناسب رانندگی کنند تا به سلامت به مقصد برسند.

 سرهنگصمد اسفندیاری  دربارهٔ آخرین وضعیت ترافیکی جاده های کشور در ششمین روز فروردین ۹۲، اظهارداشت: محور کرج – چالوس از محدوده میدان امیر کبیر تا تونل شماره ۵ ترافیک سنگین و بقیه طول محور نیمه سنگین است.

وی افزود: محور هراز از آبعلی تا امام زاده هاشم در استان تهران، محورهای قزوین – رشت، قزوین – زنجان، قزوین – همدان و قزوین – بوئین زهرا در استان قزوین، محور سیرجان – بندرعباس در استان کرمان، محور یزد – طبس در استان یزد از ترافیک نیمه سنگینی برخوردار است.

معاون عملیات پلیس راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی افزود: همچنین محورهای زاهدان – بم و بم – ایرانشهر در استان کرمان به سبب گرد و غبار، کاهش میدان دید برائ رانندگان ایجاد شده که به آنها پیشنهاد می گردد با سرعت مطمئنه و نیز فاصله طولی مناسب رانندگی کنند تا به سلامت به مقصد برسند.

به گفته وی، در سایر جاده های کشو،ر ترافیک نسبتا پرحجم و به صورت روان است.

سرهنگ اسفندیاری خاطرنشان کرد: مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا با شماره تلفن ۸۸۲۵۵۵۵۵ ( ده خط) به طور شبانه روزی پاسخگوی وضعیت راههای کشور و امداد رسانی احتمالی به هموطنان عزیز است.

*ممنوعیت تردد تریلر و کامیون ها در محورهای “اردبیل سرچم” و “یزد طبس

*به روز رسانی شده در ساعت ۱۲

پلیس راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی از ممنوعیت تردد تریلر و کامیون ها در محورهای “اردبیل سرچم” و “یزد طبس” تا پایان روز ۱۶ فروردین ماه خبرداد.به گزارش خبرنگار اجتماعی باشگاه خبرنگاران ، پلیس راه راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی اعلام کرد: تردد کلیه تریلر ها و کامیونها تا پایان روزجمعه ۱۶ فروردین ماه در محورهای اردبیل “سرچم” و یزد طبس ممنوع است.
 
بنابراعلام این پلیس، تردد کلیه کامیونها و تریلر ها در محور دیهوک – راور کرمان در روزهای دوشنبه، سه شنبه، پنجشنبه و جمعه مورخ ۱۲، ۱۳، ۱۵ و ۱۶ فروردین ماه ممنوع خواهد بود. معاون عملیاتی پلیس راه کشور از ترافیک سنگین در محور کرج- چالوس خبرداد.

سه شنبه ۶ فروردین   ۱۲:۳۳

منبع:عصرخودرو
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ