گزارش درباره دستمزد بازیگران مهمان ویژه برنامه‌های تلویزیونی


ویژه‌برنامه‌های تلویزیونی به تازگی به مناسبتهای مختلف میزبان بازیگران و چهره‌های ورزشی بوده‌اند که با حاشیه‌هایی نیز همراه بود. از جمله شایعه‌ای که درباره مبلغ صدمیلیونی برای حضور محمدرضا گلزار برای حضور در برنامه «ناردونه» به راه افتاد و بعد از منتفی شدن حضور او در این برنامه احسان کرمی مجری برنامه قهر کرد. روزنامه هفت صبح به همین بهانه گزارشی درباره مبلغی که معمولا چهره‌ها برای حضور در برنامه‌های تلویزیون می‌گیرند منتشر کرده است.
آن‌طور که در این گزارش آمده است این اطلاعات از دو تهیه‌کننده برنامه‌های تلویزیونی گرفته شده که خواسته‌اند نامشان به دلایلی فاش نشود. پیش از وارد شدن به این‌که مهمانان مشهور برنامه‌ها برای حضور در آن‌ها چقدر دریافت می‌کنند توضیحاتی درباره برنامه‌های مختلف داده شده است. اول از همه به برنامه‌های خارج از تهران اشاره می‌شود که تهیه‌کننده‌ها برای این برنامه فشار بیشتری را تحمل می‌کنند. اول این‌که بازیگران برای حضور در این برنامه‌ها مبلغ بیشتری می‌گیرند و دوم این‌که اگر مبلغ واریز شده دیر به اطلاع بازیگران برسد یا هر اتفاقی باعث نرسیدن مهمان به برنامه شود شرایط سخت‌تری برای جایگزین کردن آن‌ها وجود دارد.
برنامه‌های دیگر برنامه‌های مشارکتی هستند که با توجه به تاکید مدیران در مورد این‌که بودجه سازمان صرف مهمان‌ها نشود، به آن‌ها پیشنهاد استفاده از محصولات اسپانسر را می‌دهند، پیشنهادی که اغلب رد می‌شود. البته اگر اسپانسر تمایل داشته باشد که محصولش معرفی شود هدیه جداگانه‌ای نیز برای این اتفاق در نظر گرفته می‌شود.
اما ماجرا در مورد برنامه‌های تخصصی مثل «نود»، «هفت»، «چشم شب روشن»، «ساعت ۲۵»، «کتاب باز» و… فرق می‌کند و بازیگران برای حضور در این برنامه‌ها مبلغی دریافت نمی‌کنند.

مورد دیگر ویژه برنامه‌ها و شب‌های خاص مثل اعیاد و… هستند. مبلغی که در این شب‌ها رد و بدل می‌شود اغلب چندبرابر معمول است برای نمونه پژمان بازغی بعد از اکران «دوئل» برای ویژه برنامه «زیبا کنار» ۱۲ سکه در سال ۸۴ دریافت کرده است. به گفته تهیه‌کننده‌ای که خواسته نامش آورده نشود، در سال تحویل غالب مهمان‌ها بین ۱۰ تا ۱۵ سکه دریافت می‌کنند!

این نکته هم در گزارش آورده شده که مبلغ سکه‌ها اغلب به حساب چهره‌ها واریز می‌شود و بعضی‌ها تا پیامک واریز را نبینند از خانه راه نمی‌افتند.

تا این لحظه ۶نظر ثبت شده
 1. Deanne گفت:

  personal loans indianapolis
  loans online
  online loans no credit

 2. مانترا گفت:

  برای سال تحویل ودیگر مناسبتها بهتر است از مردان وزنان کارگر ودانشمندان وفرهیختگان وجانبازان وخانواده شهدا دعوت کنند تا شرح دهند که چگونه با زحمت وغیرت چرخ زندگی را میگردانند وگرنه در هر مناسبتی روی هر کانال تلویزیون که میزنید فلان هنرپیشه زن با کلی بزک وارایش وچند تکه پارچه رنگی که بر سر وتنش بسته است تعریف از خود میکند یا یک فوتبالیست از مربیان وهمکاران وزمین وزمان عقده گشایی میکند وصدا وسیما به تریبون ازاد این خانمها واقایان تبدیل شده است

 3. آخه یه صحبت چنددقیقه ای پول برای چی اگه این مردم نرن سینماها فیلماشونو نبینن بدبخت میشن

 4. saba.hashempour گفت:

  @sari__hmsh ??

 5. farshid_ft گفت:

  خب پس میخوان درامد از تبلیغارو تکی بخورن،پول چند ثانیش رو هم بدن به هنرمندا

 6. aminik1000 گفت:

  از این قشر بازیگر هر چی بگی بر میاد ، یه مشت نون به نرخ روز خور . . .

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ