گزارش لحظه به لحظه / استقلال یک- صبا صفر / پایان نیمه اول با گل محمد قاضی

گردآوری توسط گروه ورزش ممتازنیوز

ورزش > لیگ برتر – صبای قم در هفته چهارم لیگ برتر مهمان استقلال تهران است.

به گزارش ممتاز؛ استقلال تهران در هفته چهارم لیگ برتر میزبان صبای قم بود. استقلالی‌ها که تا پایان هفته سوم لیگ برتر ۵ امتیازی بودند، در خانه به مصاف تیم محمد مایلی‌کهن رفتند. صبای قم که این فصل را خوب آغاز کرده و از سه مسابقه اول خود ۶ امتیاز گرفته بود، در بازی با استقلال هم خوب کار کرد. صبا در دقیقه ۱۵ مسابقه توسط مهدی مومنی یک شوت خطرناک به سمت دروازه استقلال زد که مهدی رحمتی این توپ را دفع کرد. در دقیقه ۱۶ هم شوت نه چندان خطرناک عنایتی را رحمتی گرفت.

البته استقلالی‌ها هم حملاتی به سمت دروازه صبا داشتند. در دقیقه ۲۸ شوت خسرو حیدری توسط دروازه بان صبا دفع شد. یک دقیقه بعد پاس رو به عقب پژمان نوری نزدیک بود کار دست استقلال دهد که امیرحسین صادقی توپ را به خارج زد تا اشتباه هم تیمی اش را جبران کند. همین توپ در برگشت به زمین صبا، به محمد قاضی رسید که او یک پاس عمقی برای آرش برهانی فرستاد تا او را صاحب موقعیت خوب کند، اما داور آفساید گرفت.

در دقیقه ۳۱ محمد قاضی مهاجم ناکارآمد فصل قبل پرسپولیس، نشان داد که یکی از خریدهای خوب این فصل استقلال بوده. او با پاسی که آرش برهانی داد صاحب توپ شد و در حالی که خارج از محوطه جریمه صبا بود و دو مدافع صبا مقابلش بودند، از همان جا با بغل پا ضربه ای به توپ زد که توپ به کنج دروازه صبا رفت.

صبا پس از گلی که خورد بسیار زود می‌خواست بازی را مساوی کند. اما حملات آن‌ها چندان خطرناک و جدی نبود. در مقابل، استقلال همچنان عطش گلزنی داشت. در دقیقه ۴۱ خسرو حیدری توپ را تا دروازه استقلال جلو برد و با یک پاس عرضی، توپ را به آرش برهانی رساند. اما برهانی ضربه اش را به تیر دروازه زد تا اختلاف دو تیم بیش از یک گل نشود.

۴۳ ۴۳


RSS
ماخذ: خبر آنلاین
باز نشر: پایگاه اینترنتی خبری تحلیلی ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *