گزارش پایگاه خبری شهدای ایران از بی احترامی همراه اول به قرآن کریم

گرد آوری توسط گروه فن آوری اطلاعات پایگاه اینترنتی خبری ممتاز نیوز

همراه اول "بسم الله الرحمن الرحیم" را از آیات قرآن کریم در آهنگ های پیشواز خود حذف کرد.
 
به گزارش پایگاه خبری شهدای ایران؛ همراه اول "بسم الله الرحمن الرحیم" را از آیات قرآن کریم در آهنگ های پیشواز خود حذف کرد.
 
بعد از اینکه اپراتور ایرانسل امکانی با نام آهنگ های پیشواز را برای کاربران خود ایجاد کرد و با استقبال گسترده ای روبه رو شد، همراه اول جهت عقب نماندن از دایره رقابت آهنگ های پیشواز را به کابران سراسر کشور هدیه کرد.
 
آهنگ هایی که گاهی به صورت رایگان و هدیه به کاربران ارائه می گردد و گاهی هم با مبالغ کم کاربر را به استفاده از آن جذب می کند.
 
اما آنچه در میان این آهنگ های پیشواز قابل توجه است، وجود سوره های قرآن کریم به عنوان آهنگ پیشواز است که به عنوان نمونه می توان به آهنگ پیشواز سوره الرحمن  و سوره فتح در همراه اول اشاره کرد که بدون اعوذ بالله من الشیطان الرجیم و  بسم الله الرحمن الرحیم بخشی از آیات آن سوره تلاوت می گردد.
 
این بی توجهی زمانی بیشتر خود را نشان می دهد که یکی از آداب تلاوت قرآن که در قرآن و روایات آمده است گفتن" اعوذ بالله من الشیطان الرجیم" قبل از تلاوت قرآن است حتی باید آنرا قبل از "بسم الله الرحمن الرحیم " گفت به این سبب که "بسم الله الرحمن الرحیم" جزء قرآن است. 
 
همراه اول در حالی که برای جذب کاربران  خود از هیچ تلاشی دریغ نمی ورزد در خصوص این بی احترامی و بی توجهی علی رغم تماس های مکرر با روابط عمومی این شرکت تاکنون اقدامی انجام نداده است.

ایستنا
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ