گفت‌وگوی متفاوت رامبد جوان با کفاشیان در«خندوانه»/مردم به من می‌گویند چرا اینقدر نیشت باز است؟!

گردآوری توسط گروه ورزش ممتازنیوز

ورزش > مدیریت ورزش – علی کفاشیان می گوید:«مقامات بالا به من می‌گویند چرا اینقدر مسخره بازی درمی‌آوری؟»

به گزارش ممتاز؛«خندوانه» نام برنامه‌ای جدید از رامبد جوان است که در شبکه نسیم پخش می‌شود، برنامه‌ای با محوریت «خنده». مهمان دیروز این برنامه علی کفاشیان مدیر خوش‌خنده فدراسیون فوتبال بود. رامبد در شروع برنامه گفت به خیلی‌ها باید بگویی چند دقیقه در روز می‌خندی اما باید به آقای کفاشیان بگویی چند دقیقه در روز نمی‌خندی.(این برنامه ضبظ شده بود و به صورت زنده روی آنتن نرفته بود)
حرف‌های علی کفاشیان در این برنامه اما بسیار جالب بود. حرف‌های او را بخوانید:

* خجالت می‌کشم عصبانی باشم. عصبانیت دردی درمان نمی‌کند.

* مشکل من با عادل، برنامه او است که بعد از ساعت ۱۲ آغاز می‌شود و من آن موقع باید خواب باشم. یک بار ساعت یک صبح مرا صدا زدند و گفتند بلند شو عادل با تو کار دارد. رفتم روی خط دربارهٔ قضاوت یک داور با من حرف زد. من به او گفتم این موقع شب مرا بیدار کردی که همین را بگویی؟! من تعجب می‌کنم خیلی‌ها تا ۳ صبح می‌نشینند این برنامه را می‌بینند (در این موقع رامبد گفت برنامه عادل پربیننده‌ترین برنامه تلویزیون است).

* با خیلی‌ها شوخی می‌کنم. حتی با وزیر محترم ورزش و مقامات بالا. مقامات بالا به من می‌گویند چرا اینقدر مسخره بازی درمی‌آوری؟ چرا اینقدر شوخی می‌کنی؟ کمی جدی باش.

* وقتی یک بازی را می‌بازیم، خبرنگاران مدام از من دربارهٔ باخت می‌پرسند و من دوست دارم لجشان را دربیاورم. می‌گویم مگر باختیم؟ زورم به قلم‌شان که نمی‌رسد این جور مواقع حرص‌شان را درمی‌آورم و کیف می‌کنم. آنها فقط منتظرند اتفاق ناگواری بیفتد و همه بدی‌ها را گردن من بیندازند. اگر نامریی بودم، می‌رفتم جایی که آنها پیدایم نکنند. یک بار تیم باخته بود و آنها مدام اصرار می‌کردند از مردم عذرخواهی کن. من زیر بار نرفتم. گفتم تیم باخته به من چه که من عذرخواهی کنم؟

* کروش کلاً آدم خنده‌رویی نیست. یک بار از دستم ناراحت بود، من گفتم از دلش دربیاورم. نصف شب به انگلیسی برایش پیامک زدم «دلم برایت تنگ شده». آن شب تازه همسرش از پرتغال آمده بود و اتفاقاً پیامک را او دیده بود. مشکوک شد و همان موقع به من زنگ زد و من به هوای اینکه کروش است گفتم کارلوس جان سلام. همسرش تازه متوجه شد من هستم!

* آقای رامبد جوان به مردم توصیه کنید خنده چیز بدی نیست. مردم به من می‌گویند چرا مدام نیشت باز است! من با خنده تمام کارهایم را پیش می‌برم و خیلی هم موفق بوده‌ام.

* در پایان برنامه رامبد بن خرید مبل به کفاشیان داد و گفت با همسرت برو خرید مبل که او گفت اتفاقاً در فدراسیون مبل کم داریم!

ماخذ: خبر آنلاین
باز نشر: سایت خبری تحلیلی ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ