گل‌محمدی: مهدوی‌کیا در کنار بازیکنان‌ تیم است

۱فروردین ۱۳،

 یحیی گل محمدی در خصوص دیدار دوستانه پرسپولیس و تیم ملی نوجوانان عنوان کرد: بازی تدارکاتی خوبی بود، بعد از ۴ و ۵ روز تعطیلی چندین جلسه تمرینی در نظر گرفته بودیم و با توجه به اینکه دیدار ما مقابل داماش در جام حذفی در چمن مصنوعی برگزار می‌شود، در نظر گرفتیم تا یک دیدار دوستانه در این گونه زمین برگزار کنیم.

به گزارش فارس، وی ادامه داد: بازی خوبی بود و بازیکنان به خوبی محک خوردند تا در این گونه زمین‌ها آماده شوند و بتوانیم مقابل داماش به خوبی ظاهر شویم. بعد از ۵ روز تعطیلی، بازیکنان از لحاظ بدنی قفل کرده بودند و ما در این تمرینات شرایط را بررسی کردیم، امروز استراحت خواهیم داشت و کار خود را برای آمادگی ایران مقابل پیکان از فردا آغاز می‌کنیم که سه جلسه تمرین خواهیم داشت.

سرمربی پرسپولیس دربارهٔ استعفایش تصریح کرد: من دربارهٔ این مسائل قبلا صحبت کردم، اگر مهدی زنگ نمی‌زد این اتفاق رخ می‌داد، او زنگ زد و مرا از این کار منصرف کرد. این صحبت‌ها قدیمی شده و ترجیح می‌دهم در مورد شرایط فعلی صحبت کنم.

گل محمدی در خصوص اینکه مهدوی کیا در بازی روز قبل با لباس شخصی حاضر شده بود و روی نیمکت تیم ملی نوجوانان نشست، یاد آور شد: مشکل خاصی وجود ندارد، مهدوی کیا صبح روز قبل به خوبی تمرین کرد و با تماسی که با من داشت اعلام کرد که نمی‌خواهد در بازی عصر حاضر شود، من هم قبول کردم، مهدوی کیا کنار بازیکنان پرسپولیس است و جای دوری نخواهد رفت، او هر جا باشد همین حوالی است.

وی دربارهٔ خداحافظی مهدوی کیا افزود: طبق صحبت‌های انجام شده قرار است در صورت راهیابی به فینال جام حذفی آخرین بازی خود را انجام دهد و از فوتبال خداحافظی کند.

سرمربی پرسپولیس در مورد اینکه آیا در دیدار فینال به او میدان خواهد داد، گفت: هم اکنون زود است در مورد این مسائل صحبت کنیم، بگذارید ببینیم به فینال راه پیدا می‌کنیم یا خیر، در صورت صعود هماهنگی‌های لازم را انجام می دهیم.


Varzesh3.com | ورزش ۳
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *