گوگل از طراحی تازه جیمیل رونمایی کرد

۰۸خردادماه،

شرکت گوگل امروز با انتشار یافتن خبری در وبلاگ رسمی جیمیل، از نسخه تازه این سرویس رونمایی کرد. طراحی تازه جیمیل که به منظور کنترل بهینه ایمیل‌ها و ارتباطات کاربران انجام شده است، برای پلتفرم‌های وب و موبایل اپلیکیشن در دسترس قرار خواهد گرفت.
 
desktop-gmail.jpg
 
وبلاگینا به نقل از وبلاگ رسمی نارنجی نوشت برای کاربران نسخه وب، طرح تازه شامل قابلیتی است که به کمک آن می‌توان ایمیل‌ها را دسته‌بندی کرد. ایمیل‌ها می‌توانند در دسته‌بندی‌هایی مانند اصلی، اجتماعی، پیشنهادات و اطلاعیه‌ها قرار بگیرند. همچنین کاربران این امکان را خواهند داشت تا بتوانند به سادگی، ایمیل‌های دریافتی خود را با کشیدن، به هر یک از دسته‌بندی‌های دلخواه منتقل کنند.
 
Gmail
 
گوگل این تغییرات را در نسخه موبایل جیمیل برای اندروید و iOS نیز اعمال کرده است و کاربران این اپلیکیشن‌ها می‌توانند به زودی تغییرات ایجاد شده در این برنامه را تجربه کنند. این اپلیکیشن حالا یک منوی کناری دارد که می‌توان در آن، دسته‌بندی‌های ایمیل‌ها و همچنین تگ‌های هوشمند را ملاحظه کرد.
 
البته طبیعتا گوگل این اجازه را به شما می‌دهد تا در صورتی که از تغییر طراحی فعلی راضی نبودید، به طراحی قبلی و حالت کلاسیک جیمیل بازگردید.
 
اگر هنوز نسخه تازه جیمیل را ملاحظه نمی‌کنید به این سبب است که فعلا همه کاربران امکان استفاده از آن را ندارند و گوگل طی هفته‌های آتی اپلیکیشن تازه را برای همه اشخاص عرضه خواهد کرد. نسخه تازه جیمیل برای وب نیز به زودی گزینه Configure inbox را به بخش تنظیمات اضافه خواهد کرد تا بتوانید به کمک آن، دسته‌بندی‌های جیمیل را مدیریت کنید.

ایستنا
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ