یادگار امام: اعتماد ملت سرمایه بزرگی برای دولت یازدهم است

گردآوری توسط گروه سیاسی ممتاز نیوز

یادگار امام: اعتماد ملت سرمایه بزرگی برای دولت یازدهم است

ایران > دولت – ممتازنیوز:
یادگار امام با اشاره به اهمیت شجاعت دولت در تصمیم گیری‌ها گفت: شجاعت همان نکته‌ای است که امام را از همه اغیار متمایز می‌کرد، امام در برابر متحجران، دشمنان خارجی و دشمنان داخلی شجاعت داشتند.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، حجت الاسلام و المسلمین سیدحسن خمینی در مراسم تجدید بیعت اعضای هیات دولت با آرمان‌های حضرت امام خمینی(س) در حرم مطهر، اظهار کرد: دولت یازدهم زمینه ساز پیدایش امیدی پرارزش در جامعه ما شده است. امیدی که بزرگترین سرمایه دولت است و به همین جهت این دولت بزرگترین مسوولیت را بردوش دارد؛ چرا که مردم به دست ها و همت دولت در حوزه مشکلات اقتصادی و فرهنگی ای که آمار بالایی دارد، چشم دوخته‌اند.

یادگار امام اعتماد ملت به دولت را سرمایه بزرگی دانست که ملت ایران به دولت یازدهم بخشیده است و تأکید کرد: ملت ایران به فکر، اندیشه و بازوان مردان این دولت و همت آن ها در برپایی کشوری بر پایه اندیشه امام چشم دوخته است.

وی یادآور شد: پس از سپری روزهای سختی که داشتیم، امیدی که مردم به شجاعت تصمیم گیری و عمل برادران و خواهران خود در دولت دارند؛ نقطه کانونی پراهمیتی در دل های مردم ایران است.

به گزارش ایسنا به نقل از پایگاه خبری جماران، یادگار امام با اشاره به شجاعت امام خمینی در تصمیم گیری ها، شجاعت و کار بیشتر را انتظار مردم از دولت دانست و یادآور شد: شجاعت همان نکته ای است که امام خمینی را از همه اغیار متمایز می کرد. امام در برابر متحجران، دشمنان خارجی و دشمنان داخلی شجاعت داشتند.

سیدحسن خمینی با اشاره به سخنان دکتر حسن روحانی در این مراسم ادامه داد: همانطور که رییس جمهور محترم نیز اشاره کردند، شجاعت در صلح و شجاعت در جنگ یکی از درس های امام بود.

یادگار امام اظهار امیدواری کرد، دکتر روحانی به عنوان رییس جمهور مورد اعتماد مردم، بتواند گامهای موثری برای حفظ نظام از خطرات پیش رو بردارد و گفت: همانطور که مقام معظم رهبری اشاره کردند کشور در یک پیچ تاریخی قرار دارد و ما موظف هستیم کشورمان را از شرایطی که پیش روی منطقه است عبور دهیم.

سید حسن خمینی در پایان خاطرنشان کرد: امیدوارم بتوانم با حضور این دولت، روزگار خوبی را به مردم مژده دهم.

— .

RSS
منبع: همشهری
باز نشر: سایت خبری تحلیلی ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ