یالثارات شهاب حسینی را داعشی دوگانه سوز خطاب کرد!

حمله تند یالثارات به شهاب حسینی: تو قبلا عضو داعش شده ای! شهاب دوگانه سوز!

هفته نامه یالثارات در شماره روز گذشته خود حمله شدید و تندی به شهاب حسینی کرده است.

حمله هفته نامه یالثارات به شهاب حسینی

هفته نامه یالثارات در شماره اخیر خود که بعد از حکم توقیفش منتشر شد، شهاب حسینی را داعشی خواند.

این نشریه در مطلبی با عنوان «هنر دوگانه سوزی؟!» به قلم ایمان احمدی، شهاب حسینی را دوگانه سوز و در پی مراحل اداری سفر به آمریکا دانست و انتقادهای هفته گذشته شهاب حسینی به یالثارات را به دلیل آن دانست که «امور اداری دوگانه سوز شدن او سریع‌تر انجام دهد.» همچنین این یادداشت او را به خاطر دریافت بودجه فیلم فروشنده از دختر امیر قطر، پیشاپش عضوی از داعش دانسته است.

تنها کسی که نباید مقابل یالثارات موضعی اتحاذ می‌کرد شهاب حسینی بود. بازیگری که هم‌اکنون در آمریکاست و مشغول انجام امور اداری اقامت و گرین کارت ایالات متحده است تا به جمع دوگانه‌سوزهای سینمای ایران بپیوندد.

البته دوگانه سوز، فحش و ناسزا نیست. عنوانی است که به عده‌ای از اهالی سیاست و فرهنگ اطلاق می‌شود که غیر از پاسپورت ایرانی، کارت سبز اقامت در کشورهای استعمارگر اروپایی و آمریکایی را به دوش می‌کشند. شهاب حسینی حین انجام امور اداری دوگانه‌سوز شدنش، سوز آمریکایی شدیدی از خود بروز داد و در مقابل تیتر جنجالی دیوث کیست؟ یالثارات موضع تندی اتخاد کرد، بلکه امور اداری دوگانه سوزشدنش سریع‌تر انجام شود.

اما نکته بعدی این است که یکی از حامیان اصلی فیلم فروشنده فاطمه الرمیحی رئیس اجرایی موسسه فیلم دوحه و دختر امیر قطر از ح امیان اصلی داعش است.

فیلم فروشنده در واقع سفارش حامی داعش است که به مرد ایرانی می‌آموزد اگر به همسرت تجاوز کردند باید اول از همسرت اجازه بگیری بعد توی گوش متجاوز بزنی! طبیعی است که دختر امیر قطر از حامیان مهم داعش از ساخت فیلم ایرانی، با چنین مضمونی به شدت حمایت می‌کند و جناب شهاب حسینی خبر ندارد بخشی از دستمزدی که بابت حضور در این فیلم دریافت کرده را به صورت مستقیم (نه غیر مستقیم) حامیان داعش تقدیم ایشان کرده ا‌ند. یالثارات و نویسندگانش در دفتری دورافتاده در شهر مذهبی ری دارند نون و ماستشان را می‌خورند و پول هم دختر امیر قطر که هیچ، از هیچ نهاد قدرتی قرانی دریافت نمی‌کنند.

اما جناب شهاب خان دوگانه سوز حسینی، شما با حضور در فیلم فروشنده قبلا عضوی از داعش شده‌ای و متاسفانه اصغعر فرهادی (کارگردان)‌ به هیچ عنوان نتوانست سرمایه‌گذاری دختر امیر قطر را در فیلم فروشنده ماست‌مالی کند.

گردآوری : گروه فرهنگ و هنر ممتاز نیوز
momtaznew.com/culture
منبع : asriran.com

باز نشر: اخبار ایران و جهان ممتاز نیوز

تا این لحظه ۳نظر ثبت شده
 1. ابراهیم گفت:

  شما به موفقیت و شهرت آقای شهاب حسینی حسادت می کنید
  داشتن و یا نداشتن دلیل واسه مهاجرت در هر جایی جزو مسائل شخصی وخصوصی است و هر فردی از حق آزادی و انتخاب برخوردار است.
  آقای حسینی از معدود افرادی هستند که درگیر مسایل اخلاقی و پشت پرده سینمای فاجعه بار ایران نشدند.
  متاسفانه همین تحلیلگران بی صفتی که بی خردانه و ناعادلانه در مورد این هموطن هنرمندو محبوب مطلب می نویسند، با افرادی که به دنبال دلیل برای ایجاد ناهنجاری و خلل در جامعه می گردنند هیچ فرقی ندارند.

 2. شاهد بامرام گفت:

  یاحی ویاقیؤم. ابلیس قسم خورد که تمام سعیش را میکند که کسى از دستش در نرود بالاخره شهاب هم ازفساد ان جامعه ناهنرمند درامان نماند شهابى که لایق نقش هنرمندى شهدا بود وبایتیمان بی ادعا فوتبال میکردسخنى با اهل سیاست ودین که ایا نباید چنین کسانى را که دردل مردم جایی دارند ودشمن درکمین انهاست مدیریت کرد و سطح معرفتشان را بالا بردوعقبه فکرى انها را ارتقاداد.

 3. محمد گفت:

  شما خیلی بی شرف تشریف دارین که از مواضع گندنامه یالثارات تمام قد دفاع میکنید. این تندروهای بی ناموس شرف و حیثیتشان رو گذاشتند زیرپا. خودشان هم نمیدانند درپی چی؟خاک برسرتون اگر پشیمون نشین!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ