یک راه طبیعی برای کاهش کلسترول خون

  عکس های جذاب امروز ارسال برای دوستان

برای کاهش کلسترول می‌توانید روی سیب، خیار و کرفس حساب نمایید!

کرفس-سیب-خیار

خوشبختانه این روزها مردم گرایش خوبی نسبت محصولات طبیعی پیدا نموده‌اند. با همین سه ماده‌ی غذایی سالم و طبیعی به راحتی می‌توانید قدم بزرگی در کنترل میزان کلسترول خونتان بردارید. واقعیت این است که کلسترول خون بالا یکی از مشکلات رایجی است که معمولاً در هر خانواده‌ای یکی از اعضا را درگیر نموده است. در این مقاله یک راه حل طبیعی برای مقابله با این مشکل ارائه می‌دهیم.

برای کنترل میزان کلسترول خون آن هم به شکل طبیعی به مواد زیر نیاز دارید:

یک عدد سیب

یک عدد خیار

کمی کرفس

عسل

و یک مخلوط کن.

میوه ها و سبزیجات خواص فوق‌العاده‌ای دارند که بهتر است از آن بی خبر نباشید. باور نمایید همین مواد غذایی سالمی که دم دستمان می باشند بسیار بهتر از داروهای شیمیایی به سلامتی ما خدمت می‌کنند.

برای کاهش کلسترول خون نیز یک عدد سیب را به دقت بشویید و آن را به قطعات کوچک‌تر تقسیم نمایید. همین کار را با خیار انجام دهید. هر دو را به همراه کمی کرفس داخل مخلوط کن بریزید. در نهایت کمی عسل به آب میوه‌تان اضافه نمایید. به طور مرتب از این آب میوه‌ی طبیعی بنوشید تا میزان کلسترول خونتان کاهش پیدا کند

برای کاهش کلسترول خون نیز یک عدد سیب را به دقت بشویید و آن را به قطعات کوچک‌تر تقسیم نمایید. همین کار را با خیار انجام دهید. هر دو را به همراه کمی کرفس داخل مخلوط کن بریزید. در نهایت کمی عسل به آب میوه‌تان اضافه نمایید. به طور مرتب از این آب میوه‌ی طبیعی بنوشید تا میزان کلسترول خونتان کاهش پیدا کند. علاوه بر این، این ترکیب مفید خواص دیگری نیز دارد مانند مقابله با سرطان، تسکین سردرد و رفع مشکلات مربوط به معده.

خلاصه این که همه این مواد غذایی مفید در کنار هم یک درمان طبیعی می‌سازند که با بسیاری از ناخوشی‌ها مقابله می‌کند.
تبیان

گردآوری : پایگاه اینترنتی ممتازنیوز

تاریخ نشر شنبه ۲۰ آبان   ملاحظه : ۴   | بازدید از صفحه اول


پزشکی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ