۱۵درصد تخفیف مکالمه با استفاده از سرویس تخفیف گروهی ایرانسل

۱۸اردیبهشت،

 

در جشنواره بهار ایرانسل که از ۲۷ فروردین آغاز و تا ۳۱ خرداد ماه ادامه دارد، مشترکین سیم کارتهای اعتباری ایرانسل می توانند از ۱۵درصد تخفیف مکالمه داخل شبکه برای ۵ تا ۲۰ شماره دلخواه خود بهره مند شوند.
 
مدیر روابط عمومی ایرانسل با بیان این مطلب به خبرنگار ایلنا گفت: در ادامه طرح های تخفیفی جذاب ایرانسل و در جشنواره بهار ۹۲،تمامی مشترکین سیم کارتهای اعتباری می توانند با فعال سازی سرویس تخفیف گروهی از ۱۵ درصد تخفیف مکالمه داخل شبکه ایرانسل استفاده کنند.
 
آرش کریم بیگی افزود: مشترکین سیم کارتهای اعتباری می توانند با انتخاب یکی از ۳ گروه "خانواده من"، "دوستان من" و "همکاران من، به ترتیب از ۱ تا ۵، ۱ تا ۱۰ و ۱ تا ۲۰ شماره را انتخاب کنند تا هزینه تمامی مکالماتشان با این شماره ها، هم برای آنان و هم برای اعضای آن گروه با ۱۵درصد تخفیف محاسبه شود.
 
مدیر روابط عمومی ایرانسل خاطرنشان کرد:در صورتی که مشترکین علاقه مند به استفاده از این سرویس با ثبت شماره های متناسب با یک گروه، سرویس تخفیف گروهی را فعال کنند، علاوه بر اینکه تماس های داخل شبکه شان با اعضای آن گروه با ۱۵ درصد تخفیف محاسبه خواهد شد، تماس های اعضای آن گروه با یکدیگر نیز مشمول این میزان تخفیف می گردد.
 
وی اظهار داشت: علاقه مندان به استفاده از طرح تخفیف گروهی"خانواده من" می توانند با استفاده از کد دستوری #۱*۱*۳۴۰*، مشترکین علاقه مند به استفاده از تخفیف گروهی"دوستان من" با استفاده از کد دستوری #۲*۱*۳۴۰* و مشترکینی که مایل به استفاده از طرح تخفیف "گروهی همکاران" من می باشند می توانند با استفاده از کد دستوری #۳*۱*۳۴۰* این طرح را بر روی سیم کارتهای اعتباری خود فعال کنند.
 
کریم بیگی اضافه کرد: متقاضیان استفاده از این طرح همچنین می توانند با مراجعه به لینک کنترل اینترنتی در پایگاه اینترنتی ایرانسل و کلیک بر روی گزینه خدمات ارزش افزوده و سپس انتخاب تخفیف گروهی نسبت به فعال سازی این سرویس اقدام کنند.
 
مدیر روابط عمومی ایرانسل تصریح کرد: تعرفه راه اندازی سرویس تخفیف گروهی خانواده من ۶۰۰ تومان، سرویس تخفیف گروهی دوستان من ۲ هزار و ۷۰۰ تومان و سرویس تخفیف گروهی همکاران من ۱۱ هزار و ۴۰۰ تومان در نظر گرفته شده است.

ایستنا
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ