تجاوز به زنان و دختران توسط پسر مسافرکش در تهران + عکس و فیلم

متاسفانه هر از چند گاهی عکس و فیلم هایی از اخبار تجاوز به زنان و دختران کم سن و سال و نوجوان در تهران و سایر شهر های ایران در سایت های خبری و شبکه های اجتماعی منتشر شده و موجب ناراحتی و جریحه دار شدن افکار عمومی می شود

تجاوز به زنان

تجاوز به دختر دانشجو توسط سه پسر در باغی در تهران

سه پسر جوان به اتهام تجاوز به دختر دانشجو و سپس به قتل رساندن وی در باغی در تهران با اعلام رضایت اولیای‌دم برائ محاکمه به لحاظ جنبه عمومی جرم، پای میز محاکمه رفتند!

این سه جوان متهم می باشند دختر جوانی به نام «سحر» را در منطقه ملارد شهریار به قتل رسانده‌اند. این پرونده زمانی تشکیل شد که ماموران پلیس از طریق پرستارانی در بیمارستان ملارد در جریان مرگ دختری قرار گرفتند که به سبب آزار جنسی و مسمومیت دارویی جانش را از دست داده‌بود. پرستاران به پلیس گفتند سه پسر جوان این دختر را به بیمارستان آوردند و هنوز هم خارج ایستاده‌اند.

سه جوان که نیما، بابک و حامد نام دارند بازداشت شدند و مورد بازجویی قرار گرفتند. نیما در تحقیقات گفت: من با سحر آشنا شدم و او را به باغی در حوالی ملارد بردم. دو دوستم هم آنجا بودند. ما به دختر جوان مقدار بسیاری قرص خوراندیم و او را مورد آزار جنسی قرار دادیم. قصدمان این نبود، او را بکشیم فقط می‌خواستیم با او رابطه داشته ‌باشیم.

تحقیقات بعدی پلیس نشان داد این دختر جوان، دانشجویی است که خانواده‌اش از مفقود شدن او خبرداده‌بودند. او چندماه قبل با نیما آشنا شده بود و در این مدت با او رابطه داشت اما دوستان نیما را نمی‌شناخت.

بنابراین اطلاعات، ماموران دو متهم دیگر را هم مورد بازجویی قرار دادند. حامد متهم ردیف دوم تایید کرد با مقتول رابطه داشت. او گفت: «ما سه نفر ۱۸ ساعت این دختر را مورد آزار جنسی قرار دادیم و به او دیازپام خوراندیم تا نتواند حرکت کند. بعد که بدحال شد ترسیدیم، بمیرد به همین سبب سریع او را به بیمارستان بردیم.»

گزارش پزشکی قانونی گره دیگر این پرونده را گشود و متخصصان اعلام کردند تجاوز به این دختر به عنف بوده است. متخصصان همچنین عنوان کردند دختر جوان به دو سبب مسمومیت دارویی و تجاوزات پی‌درپی جان خود را از دست داده‌است. بنابراین پرونده تکمیل و برائ رسیدگی به دادگاه کیفری استان تهران فرستاده‌شد.

روز قبل در ابتدای جلسه محاکمه بعد از اینکه کاکولی نماینده دادستان تهران در جایگاه حاضر شد و گزارشی از پرونده ارایه کرد، اعلام کرد با توجه به اعلام گذشت اولیای‌دم درخصوص قصاص، دادستانی درخواست مجازات متهمان به لحاظ جنبه عمومی جرم را دارد.

کاکولی گفت: بنابر اطلاعات و مدارکی که در پرونده ‌است متهمان با کشاندن سحر دختر دانشجو به داخل باغی در ملارد شهریار او را ساعات طولانی مورد آزار جنسی قرار دادند. آنها سپس با خوراندن دارو به متهم او را مسموم کرده و به قتل رسانده‌اند. از آنجایی که اولیای‌دم اعلام رضایت کرده‌اند و جنبه خصوصی جرم منتفی شده‌است به نمایندگی از سوی دادستان بر اساس ماده ۶۱۲ قانون مجازات اسلامی و به سبب بیم‌تجری برائ متهمان درخواست صدور حکم مجازات دارم.

در ادامه نیما متهم ردیف اول در جایگاه حاضر شد. او اتهام مشارکت در قتل را رد کرد و گفت: من نقشی در قتل نداشتم. چندماهی می‌شد که یکی از دوستانم شماره من را به سحر داده‌بود چندین بار او را دیدم و با هم رابطه دوستانه‌ای برقرار کردیم بعد از طریق دوستم متوجه شدم سحر قصد ازدواج با من را دارد.

او به دوستم گفته‌بود می‌خواهد به من پیشنهاد ازدواج بدهد و بسیار از من خوش‌اش می‌آید اما من چندان به او علاقه‌مند نبودم تا اینکه روز اتفاق پیشنهاد دادم به اتفاق سحر و دو دوستم حامد و بابک به باغی برویم در آنجا به سحر پیشنهاد دادیم با او رابطه داشته ‌باشیم و سحر هم قبول کرد. او خودش به این رابطه راضی بود. قرص‌های دیازپام را هم خودش خورد و ما هیچ نقشی در خوراندن قرص‌ها نداشتیم به همین سبب هم قتل سحر را قبول ندارم. هر آنچه من و دوستانم در اداره پلیس گفتیم تحت فشار بوده‌است و این گفته‌ها را قبول نداریم.

در ادامه متهم ردیف دوم در جایگاه حاضر شد او هم اتهامش را رد کرد و گفت: قبول دارم بارها و بارها با سحر رابطه داشتم و ساعات طولانی در باغ بودیم اما او خودش راضی به این کار بود و من اصلا نمی‌دانم چرا قرص‌های دیازپام را می‌خورد. ما قصدی برائ کشتن او نداشتیم و اگر می‌خواستیم سحر بمیرد به جای اینکه او را به بیمارستان ببریم و سعی کنیم نجاتش دهیم، رهایش می‌کردیم تا همانجا جان بدهد و بعد هم جسد را سر به نیست می‌کردیم. ما هیچ قصدی برائ قتل او نداشتیم.

در ادامه متهم ردیف سوم در جایگاه حاضر شد. او هم اتهام را رد کرد و گفته‌های دو متهم دیگر را مورد تایید قرار داد. سپس وکلای متهمان در جایگاه حاضر شدند و دفاعیات خود را ارایه کردند.

با پایان یافتن جلسه محاکمه هیات قضات برائ صدور رای دادگاه وارد شور شدند.

 

تجاوز به ۸ دختر و زن در تهران توسط پسر دهه هفتادی + فیلم

خودش می‌دانست که دستگیر می‌شود و می‌گوید دوست دارد هرچه زودتر اعدام شود تا زندگی‌اش خاتمه یابد؛ مرد ۲۴ساله‌ای که ۸ زن و دختر را در قالب مسافرکش مورد اذیت و آزار و تجاوز قرار داده است.

تجاوز به زنان

به گزارش ممتاز نیوز، خودش می‌گوید قبل از هر باری که به زنان و دختران تجاوز می‌کرده مصرف شیشه داشته و مطمئن هم بوده که دستگیر می‌شود؛ خودش می‌گوید اولین سابقه مجرمیتش در ۱۵سالگی بوده که به‌خاطر نزاع و درگیری دو ماه به زندان رفته و آنجا سرقت موتورسیکلت و خودرو را یاد گرفته و بعد از آزادی ۶ ماه برای سرقت موتور و چند بار هم برای سرقت خودرو به زندان رفته و همه چیز را هم در زندان یاد گرفته، وقتی از او درباره التماس زنها و دختر‌ها قبل و در حین تجاوز می‌پرسم سرش را تکان می‌دهد و می‌گوید بعضی‌هایشان التماس می‌کردند و بعضی‌هایشان هم ترسیده بودند ولی …

ــ برای چه دستگیر شدی؟

تجاوز و سرقت خودرو.

ــ چطور قربانی‌هایت را پیدا می‌کردی و به آنها تجاوز می‌کردی؟

خودروهایی را که در جای خلوتی پارک شده بود سرقت می‌کردم، اوایل ۴ پراید را سرقت کردم و بعد از آن ۲ ماشین مزدا۳؛ در قالب مسافرکش زنان و دختران جوان را سوار می‌کردم و بعد از آن اتفاقی که نباید می‌افتاد، انجام می‌شد.

ــ زنان و دختران را بیشتر در کدام مناطق سوار می‌کردی؟

معمولاً در ساعت‌های خلوت در بزرگراه‌ها آنها را سوار می‌کردم، مثلاً یک مورد از این زنان ساعت ۴ صبح سوار خودروی من شد و چند مورد دیگر حوالی غروب آفتاب و در فرصتی که در مسیر به محل خلوتی می‌رسیدیم آنها را تهدید می‌کردم و …

ــ کجا زندگی می‌کردی؟

این مدت که در ماشین‌ها زندگی می‌کردم و شب‌ها هم در ماشین می‌خوابیدم ولی بچه شرق تهران هستم.

– چرا از خانواده‌ات جدا شدی؟

از زمانی که زندان رفتم و به شیشه اعتیاد پیدا کردم از خانواده‌ام طرد شدم و آنها حتی از دستگیری من هم بی‌خبرند.

ــ چطور دستگیر شدی؟

صبح در حال پارک ماشین بودم که متوجه مأموران پلیس شدم که در تعقیب من هستند؛ من از دست آنها فرار کردم ولی نهایتاً دستگیر شدم.

ــ متولد چه سالی هستی؟

۷۲٫

ــ تحصیلاتت؟

تا دیپلم بیشتر نخوانده‌ام.

ــ فکر می‌کردی دستگیر شوی؟

مطمئن بودم دستگیر می‌شوم.

ــ خب، نمی‌ترسیدی؟ فکر می‌کنی مجازاتت چیست؟

نمی‌ترسم و فکر می‌کنم اعدام می‌شوم.

ــ چرا ادامه دادی؟

می‌خواستم زودتر دستگیر شوم و اعدام؛ می‌خواهم هرچه زودتر این زندگی تمام شود.

یکی از قربانیان این متجاوز گفت: من هرچه به اون التماس کردم که با من کاری نداشته باش قبول نکرد. گریه می‌کردم و می‌گفتم که اگر دستگیر شوی اعدامت می‌کنند اما او می‌خندید و می‌گفت حکم اعدام من خیلی وقت هست که صادر شده و ترسی ندارم.

اقدامات جسورانه و شیطانی این فرد در حالی انجام شد که وی حتی در مقابل عکس گرفتن یکی از قربانیانش از پلاک خودرو، مقاومتی نشان نداده بود.

فیلم تجاوز به ۸ دختر و زن در تهران

تجاوز به دختر ۱۵ ساله توسط شوهر عمه اش

به گزارش ممتاز نیوز به نقل از ایلنا، پدری با چهره‌ای آشفته در دادگاه کیفری یک تهران گفت: ۲ روز قبل دخترم به سراغم آمد و ادعا کرد که « داور» ۴۱ ساله که شوهر عمه‌اش است یک سال است که او را مورد آزار و اذیت قرار داده است و درخواست دستگیری داماد خانواده‌مان را دارم.

دختر بچه ۱۵ ساله در این خصوص گفت: شوهر عمه‌ام با ما در یک ساختمان زندگی می‌کند و مدتی به صورت تلفنی با من صحبت می‌کرد و ابراز علاقه نشان می‌داد و می‌گفت که از من خوشش می‌آید، تا اینکه مرا به زور مورد آزار و اذیت قرار داد.

دختر نوجوان ادامه داد: پس از یکسال که او با تهدیدهایش مرا مورد آزار و اذیت قرار می‌داد خسته شدم و تصمیم گرفتم با درمیان گذاشتن این موضوع با خانواده‌ام از دست شوهر عمه‌ام رهایی پیدا کنم و او نیز به سزای اعمالش برسد.

در این مرحله تیمی از ماموران اداره ۱۶ پلیس آگاهی تهران ساعت ۶:۳۰ دقیقه صبح امروز با حضور در خانه متهم در منطقه کیانشهر موفق به دستگیری وی شدند.

سرهنگ کارآگاه حمید مکرم، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران، گفت: متهم در همان تحقیقات اولیه به آزار و اذیت جنسی دختر ۱۵ ساله اعتراف کرده و تحقیقات از وی جهت تکمیلی پرونده در مراحل اولیه و مقدماتی قرار دارد.

تجاوز به دختر

تجاوز به دختر ۹ ساله در شهر ری!

دختر بچه ۹ ساله در شهرری صبح امروز با تهدید چاقوی مرد جوان، مورد آزار و اذیت قرار گرفت.

به گزارش ممتاز نیوز به نقل از مهر، ماموران کلانتری ۱۳۱ شهر ری در تماس تلفنی پدر این دختر بچه ۹ ساله از یک مورد آزار و اذیت در ولی آباد شهرری مطلع شدند و بلافاصله در محل حادثه حاضر شدند.

در بررسی های اولیه، پدر دو کودک ۹ و ۶ ساله (دختر و پسر) به ماموران گفت: در حالی که فرزندانش در حال تردد از راه پله مجتمع محل سکونتشان بوده اند، دختر ۹ ساله اش به وسیله مرد ۲۰ ساله ناشناسی با چاقو تهدید شده و مرد جوان در حالی که چاقو را زیر گلوی دختر ۹ ساله گذاشته او را مورد آزار و اذیت قرار داده و بلافاصله از محل حادثه متواری شده است.

 

باز نشر: ممتاز نیوز www.momtaznews.com

تا این لحظه ۸۳۱نظر ثبت شده
 1. حمید :

  حیف ما پسرای خوب که کسی قدرمونو نمیدنه و باید یواش یواش پیر بشیم . لیاقت بعضی دخترها همین حیونهاست

 2. ایمان :

  در اینکه این سه تا نامرد باید به اشد مجازات برسن شکی نیست. ولی از طرفی هم دلیلی برای دلسوزی واسه دخترای امروزی وجود نداره

 3. آمنه :

  واقعا چرا یعنی شما باور میکنید این داستانو خب معلومه پسرها به نفع خودشون رای میدن‌. نباید پشت مرده حرف زد چون نمیتونه از حقش دفاع کنه

 4. R.H :

  یعنی خود کشی کرده?
  اصلا بالفرض که خودکشی کرده
  خونوادش چرا رضایت دادننننن
  😔

 5. Asal :

  به نظر من هم دختره مقصر بوده هم پسرا ولی خب درصد گناه پسرا بیشتر بوده من اونجا نبودم که بخوام چیزی بگم ولی امیدوارم خدا که شاهد این موضوع بوده حق رو به حقدوا برسونه امیدوارم دخترای جامعه مون چشماشون باز بشه تا پسری میبینند بهش لبخند نزنند خانمی یا آقایی که میگی دخترا جامعه رو به فساد کشیدند اشتباه فکر میکنید همه ی دخترا این طور نیستند این جوری نگو چون ممکنه خودت یه روزی دختر دار بشی و اون روز دخترت رو از خودت با این طرز فکر احمقانه ات برونی😔😔

 6. احسان :

  دختر من هم اگه روزی بخاد به نصیحتها و دلسوزی های ما گوش نکنه و گستاخانه مقابل ما قرار بگیره و بخاد رابطه های بی محابا و بی پروایی داشته باشه و با حس لطافتش این پسر و اون پسرو اغنا کنه اگه همین بلا رو ١٠٠ ساعت هم سرش بیارن من و مادرش هم رضایت میدیم

 7. احسان :

  پوری لعنت به خودت و هفت جد و آبادت چرا ندونسته قضاوت میکنی؟. شاید پدر مادرش میدونستن دخترشون چه جانوریه و چه طور با حماقتش سه تا پسر مجرد رو که حس شهوتشون در این جامعه مدیریت نمیشه رو ازشون متجاوز و قاتل ساخت

  • ... :

   لعنت به تو و تفکرات زن ستیزانه ت… آدمهایی مثل تو مسئولیت گناهشون رو هیچ گاه نمی پذیرن و ازشون جز متجاوز و قاتل شدن چیزی برنمیاد

  • النام شما... :

   اقا انگار نیستی خبر نداری اگرم موضوع کشتن نبود بازم اغفال به هر نحوی و اینکه دسترسی در حالت بیهوشی جرمش اعدام هست احسان سر خودت بیاد که بدونی چی میگی

 8. فرهاد :

  صددرصدتجاوزبوده گولش زدن بردنش توباغ باهزاروعده ووعیدخدالعنتشون کنه فورابایداین نجاسات رااعدام کنن دخترمردموبه خاطرهوس به کشتن دادن

 9. فرهاد :

  ۱۸ساعت تجاوز؟؟؟صددرصدمقصرپسراهستن که به زورنگهش داشتن توباغ وبهش قرص خوروندن که بیحالش کنن یادختره ازترسش خودش هی قرص خورده که بدنش بی حس بشه خدالعنتشون کنه فورابایداعدامشون کنن

 10. Asghar :

  تک تک میکردن که حالش بیشتر بود

 11. Asghar :

  اوخ بد کردن بر

 12. شیوا :

  خدا فقط به آخر و عاقبت این ۳ پسر رحم کنه. بد جور. تقاص باید، بدن،،،، بد جور،،،،، و. خدایا. بحق بزرگواریت. هیچ دختری رو تو این شرایط قرار نده،، چون راهی بجز تسلیم شدن نداره….

 13. سلمان :

  کاری با قرص خوردن ندارم .یعنی من اینو میخوام بدونم که ۱۸ ساعت ادم میتونه تحمل کنه پس اون حیوان صفت ها مقصر صد در صد هستن ۱۸ ساعت به اون بچاره تجاوز کردن حالا حالا میگن قرص خورده واقعا حقشون اعدام هستش.و باز هم مقصر حکومت هستش که چرا باید جوانان ماه به این راه کشیده شوند و بیشتر هم درجه ضعیف این جنایت رو میکنن چون هر کسی نگاهشون نمیکنن .من خودم درجه ضعیف هستم …

 14. davood :

  اگه قاضی بودم بجای اعدام همون کاری رامیکردم که خودشان انجام دادن

 15. مسعود :

  ردکردن اتهام توسط هر۳نفردرغه قرص پسرادادن بعدا.ردمی کنندجرمشوناچون یاددادن احتمالاوکیل داشتن وکیل دیده خانواده دختره رضایت دادن خب ۷۰درصدمثله حل شده مونده جنبه قانونی انهم باردکردن اتهام حل شده هست اماغافل ازاین که قصاص خداهمین دنیا میگیره .فرض دختره به هردلیلی راضی به رابطه بوده که نبود .جوانمردی این ۳جوان کجارفته بودغیرت وجوانمردی برای این روزاس که متاسفم کمرنگ شده

 16. ناهید :

  فقط خدا میدونه جریان درست چی بوده اماااااا یه چیزی رو بهش ایمان دارم دختر یا زن اگه بخواد خلاف کنه اویزانش کنن باز کار خودشو میکنه و اگرم نخواد باز اویزانشم کنن اجازه شو نمیده….همه قدرت دست جنس ماده است.اره یا نه گفتن رو میگم….پس عامل اصلی فساد بعد از فقر و موقعیت بد اقتصادی مردمو کمبود محبت همین خانومها هستن

  • ...نام شما... :

   آدمای مریض و بدبختی مثل تو زمانی که خدای نکرده مادر میشن پسراشونو متجاوز بار میارن… امیدوارم در شرایطش قرار بگیری تا بتونی حرفی که زدی رو هضم کنی

 17. امیدوار :

  چقدر دنیا کثیف شده!کاش میشد برگردیم به سالهایی که حتی مطرح کردن این چیزا بی حیایی بود!فقط ازخدا میخوام مواظبمون باشه و ازشمایی که پستمو میخونید میخوام حداقل خودمونو درست کنیم!راه درستو بریم

 18. الیسا :

  مثل سگ دارن دروغ می گن قاضی خیلی باید احمق باشه اگه باور کنه.معلومه که برای تبرئه کردن خودشون ازین دروغا میگن اینا رو نگن چی بگن .دخترام اگه دختر باشن انقد گول این پسرای خیابونی و کثیف رو نمیخورن .پسری که شخصیت دارهاگه کسی رو دوست داشته باشه دعوتش نمیکنه به باغ یا هر جای دیگه .پا میشه میره با خونوادش حرف میزنه .این دخترای ساده حقشونه هر چی سرشون بیاد .مثلا دانشجو بوده یه دانشجو چرا باید تو این جامعه گرگ با کسی پاشه بره باغ .معلومه چی پیش میاد دیگه .اول خودشو بد بخت کرد بعدم پسرای مردومو تو دردسر انداخت.حالا ایشالا که حداقل مجرما به سزای کارشون برسن.واقعا تاسف باره.

 19. من :

  دنیا دار مکافاته. متاسفانه یه روز دختران همین ۳ نامرد توسط نامردهایی مثل خودشون دقیقا به همون صورت کشته میشه.فمن یعمل مثقال ذره شرا یره

 20. زهرا :

  همشون رو باید اعدام کرد
  دروغگو های پست فطرت ….

 21. پوری :

  من خودم تجربه دارم که چقد سخته مورد تجاوز قرار بگیری و تا چند وقت دچار افسردگی میشی ولی نمیفهمم اخه چرا رضایت دادن اولیای دم؟؟ مگه میشه؟ لعنت بهشون

 22. پوری :

  حقشضون جز مرگ چیز دیگه ای نیس

 23. یه بنده خدا :

  اینجا دختره مقصره چرا با اون پسرا دوست شد به نظر من دخترا دنیا را به فساد کشانده اند

  • شفیع الله نوری :

   دهن رو ببند

  • مهسا :

   نه دخترا دنیا رو به فساد نکشیدن, افرین عجب نظر حکیمانه ای سه نفر یکی رو بکشن بعد مقتول مقصر باشه, واقعا این حرفا وقاحت داره که میزنین.

   • محمد :

    برید همین تهران بازاراش ببینید وضع لباس پوشیدن و دوست شدن با پسرا کجای کارید دخترای بی ادب خودتونو جم جور کنید درسته شوهر نیست ولی شما یکاریی که کردید که شوهر گیر نیاد وقتی یه پسر هرشب بایه دختر خشکل بگذرونه دیگه این پسر به نظرت زن مگیره

  • نام شما...Asal :

   روزی به شیخی گفتند راز سلامتی چیه؟؟ شیخ گفت با احمق ها بحث نکردن الان من بخوام با شما بحث کنم عمر خودم رو هدر دادم😏

 24. ماری :

  خیلی کثیفن معلومه دارن دروغ میگن پ دختره مرض داشته قرص بخوره، انشاالله تقاص کارشونو پس میدن، کاش اعدامشون کنن عوضیارو

 25. موسی کعبی :

  با عرض سلام و خسته نباشید خدمت تمامی کاربران و دست اندر کاران سایت ممتاز نیوز…
  دوستان همه ی ما جوانان امروزی بی شک و تردید گنه کاریم پس با توجه به ذات خود قضاوت کنید.. . و اما نظر بنده در این باره باید بگم که آقا نیما که متهم ردیف اول هم هست در حق دوست مقتولش سحر خدابیامرز خیلی کوتاهی کرد…
  دوستان خداییش این رسمش نیست من بیام دوستامو خبر کنم که بیایید ۱۸ ساعت بیفتید به جون,یه بنده خدا بنام (دوست) این دیگه نهایت نامردیه خداییش حالا حتی اگه اون دختره هم راضی بود این دوست متهم ردیف اول ما نباید قبول میکرد چرا که در اینجا ذات آدم, ضمیر آدم, وجدان آدم, انسانیت آدم و در نهایت غیرت آدم حکمفرما خواهند شد و همچین اجازه ای رو نباید بدهند…
  بنظر شما آیا این آقا نیمای ما یه دونه از این خصلتای آدمیزاد رو نداشت؟؟؟
  مگه میشه!!!
  پس کو انسانیت؟؟؟
  آیا او مایل است همچین کسی با ناموس خودش همچین جنایتی را انجام دهد؟؟؟
  اگر من قاضی بودم میزاشتم خودش, خودشو محکوم کند وسلام وتمام…

  نکته:امیدوارم درسی عبرت انگیز و آموزنده ای بود برای خواهران و برادران ایران زمینم باشد…
  شمارا به خداوندی خدایی که میپرستید همانطور که مواظب ناموستان هستید مواظب ناموس دیگران باشید…
  خواهران با شماها هم هستم حجابتونو رعایت کنید…
  بخدا ۹۹% گناهان گردن شماست…
  وسلام علی من اتبع الهدی…

 26. 30روس :

  با سلام به همه یه دختر اگه فقط چادر داشته باشه هیچ پسری به طرفش نگاه نمیکنه

 27. ارشام :

  خیلی خلین به خدا اشکام در امد از بس خندیدمولی واقعا عجب کمری داشتن که بعد ۱۸ ساعت کار سخت پاشدن دختر رو بردن بیمارستان باید تو گینس ثبت بشن خخخخخخخخخخخخخخخخخ

 28. بردیا :

  بجای اینهمه قتل و تجاوز و اینا شرایط رو فراهم کنید که اینقد شهوت به این وحشیا فشار نیاره و بخوان به اینو اون تحاوز کنند

 29. محمد نقی احمدی :

  هر کس حلال زاده وشیر پاک خورده باشه چه دختر وچه پسر دست به جنایت ورابطه ودر پایان به قتل نمیزند مطمن باشید که این سه نفر حرومزاده بودند و حکمشان اعدام است

 30. ali :

  شما دخترا ظرف ندارین بشورین برید سرتون به کار خودتون باشه

 31. تفکر :

  رابطه جنسی دو طرفه هستش اگر توی جامعه ما خانم ها حیای خودشون رو حفظ کنن آقایون نمیتونن بهشون دست درازی کنن و اگر آقایون پاکدامنی پیشه کنن خانوم ها دیگه بی حیایی نمیکنن جامعه ما هم مرد ناپاک داره هم زن بی حیا نتیجه اش هم میشه همین

  • سپیده :

   خیلیییییی از مواقع دختر ها بهوای ازدواج این کارو میکنن تا پسرو یا وابسته کنن یا واقعا عاشقشن و میخوان خوشحالشون کنن تا عشق ابدیشون بمونه یا اینکارو میکنن تا پسره کارو دختررو بسازه و پسر مجبور شه بگیردشون و عده کمی از دخترا هم از روی هوس ولی ۹۵ درصدا پسرا ازین ور قصدش فقططط سو استفادست و کاری با نیت دختر بیچاره ندارن

  • سپیده :

   خیلیییی از مواقع دختر ها بهوای ازدواج این کارو میکنن تا پسرو یا وابسته کنن یا واقعا عاشقشن و میخوان خوشحالشون کنن تا عشق ابدیشون بمونه یا اینکارو میکنن تا پسره کارو دختررو بسازه و پسر مجبور شه بگیردشون و عده کمی از دخترا هم از روی هوس ولی ۹۵ درصدا پسرا ازین ور قصدش فقططط سو استفادست و کاری با نیت دختر بیچاره ندارن

  • باران :

   موافقم بانظرت

 32. سپیده :

  کاری ندارم دختر مقصر بوده یا نه خدا میدونه چون زنده نیست از خودش دفاع کنه. شاید ساده بوده شاید عاشق بوده شاید…
  ولی این سه پسر خیلیییییی بی وجدان بودند نه یکی نه دو تا هر سه تا بیوجدان و نفهممممم،
  الهی این بلا سر خواهراشون بیاد تا بفهمند،

  کوش غیرت و مردوانگیه مرررررررد ایرانی 🙁

 33. اﻣﻴﺪ :

  ﺑﺎ ﻋﺮﺽ اﺩﺏ ﺧﺪﻣﺖ ﻫﻤﮕﻲ, ﻓﻘﻄ ﻣﻴﺨﻮاﺳﺘﻢ ﺗﻮﺟﻪ ﻫﻤﮕﻲ ﺭﻭ ﺑﻪ ﺑﻴﺎﻥ ﻧﻆﺮاﺕ ﺧﻮﺩﻣﻮﻥ ﺟﻠﺐ ﻛﻨﻢ,ﻣﺎ ﻛﻪ ﺑﻪ ﻋﻨﻮاﻥ ﻳﻚ ﺧﺎﻧﻢ ﻳﺎ ﺁﻗﺎ اﻭﻥ ﺳﻪ ﭘﺴﺮ و اﻭﻥ ﺩﺧﺘﺮ ﺧﺎﻧﻢ ﺭﻭ ﻧﻘﺪ ﻛﺮﺩﻳﻢ,ﻛﺪﻭﻡ ﻧﻆﺮ ﭘﺨﺘﮕﻲ ﻻﺯﻡ ﺭﻭ ﺩاﺷﺖ, اﻟﺒﺘﻪ ﺑﻪ ﺟﺰ ﺩﻭ ﺳﻪ ﻣﻮﺭﺩ,ﺑﺨﺼﻮﺹ ﻧﻆﺮ ﺁﺭﻳﺎﻳﻲ ﻛﻪ ﺑﺴﻴﺎﺭ ﻛﺎﺭﺷﻨﺎﺳﺎﻧﻪ ﺑﻮﺩ,ﺑﻘﻴﻪ اﺯ ﺭﻭﻱ اﺣﺴﺎﺱ ﺑﻮﺩ و ﺑﺲ, ﺣﺎﻻ ﭼﻂﻮﺭی اﺯ اﻭﻧﻬﺎ ﺗﻮﻗﻊ ﺭﻓﺘﺎﺭﻱ ﺑﺪﻭﺭ اﺯ اﺣﺴﺎﺱ ﺩاﺭﻳﻢ ﻧﻤﻴﺪﻭﻧﻢ, ﺗﻨﻬﺎ اﻣﻴﺪﻭاﺭﻡ ﺭﻭﺯﻱ ﺑﻴﺎﺩ ﻛﻪ ﺟﻮاﻧﺎﻥ اﺯ ﺭﻭﻱ ﺁﮔﺎﻫﻲ ﺗﻦ ﺑﻪ ﭼﻨﻴﻦ اﻋﻤﺎﻟﻲ ﻧﺪﻫﻨﺪ, ﺁﺭﺯﻭﻱ ﺳﻼﻣﺘﻲ ﺑﺮاﻱ ﻫﻤﻪ ﺑﻪ ﺧﺼﻮﺹ ﺳﺎﻣﺎﻥ ﺭا ﺩاﺭﻡ

 34. برف :

  چه پدرمادر بی غیرتی!!!!!!چرا رضایت دادن؟برای پول؟؟؟؟؟

 35. Meysam :

  ۱۸ساعتہبخیلے تومخمہ بنظرتون پسرھاھم چیزے استفادہ کردہ بودن

 36. شاهین :

  یکی گفته بود دیاسپام باعث مرگ نمیشه!!!!قرصم ی نوع دارو دیگه،همه میدونن زیاده روی اونم تو دارو باعث سنکوپ و ایست قلبی میشه،خواهشا اطلاعات حداقلی نداری نظر نده،مرسی اه

 37. نگار :

  دختری که فرار میکنه ازخونه و ابرو ناموس خونوادش براش مهم نیست این بلا اگه سرش نمیومد تعجب میکردم دوما زمونه بدی شده ادمایی فرصت طلب پرتو جامعه شده که یکیشون همین نیماست چرا دوست دخترش و با بقیه ی دوستاش شریک کرده شاید دختره واقعا عاشقش بوده و از روی عشق پیشنهادش و قبول کرده دخترا گول فیلمهای ماهواره رو میخورن ک تو باغ تنهان نمیدونن پسرای ایران خالی بندو نامردن سوما خونوادش خیلی بی رحم بوده خواستن این ماجرا تموم شه بره والا باس اون پسرارو دارشون زدتا دیگه براهیچ دختری نقشه نکشن

 38. نگار :

  بنظر من که دختره نباس ازخونه میزد بیرون حالا به هردلیلی که بوده چون تو این شهر ادمایی فرصت طلب زیاد پیدا میشن به هیچ پسری اعتماد نکنید والا همین بلاها سرمون میاد

 39. فاطمه :

  سلام لطفا در تایید نظرات دقت کنید بعضی نظرات اصلا درست نیستند

  و اینکه در مورد دیگران قضاوت و غیبت نکنید مطمینا خدا بر همه چیز اگاه هست.

 40. نصی :

  سلام
  اگه دخترکرم نریزه پسرنمیره طرفش
  واقعا امروزا نمیشه به هیچ دختری اعتماد کرد اکثردختر دروغ میگن دن پسرا گرم خوب کاری میکنن همچین دخترایی نباشه بهتره دختری که بره خونه خالی بدونید چی میخواد

 41. ArEzOo :

  بنظرم اصن تقصیر پسره نبوده،،،،دختره میتونس نره،،،،حالا پسره یه پیشنهاد داده بهش،،،،اگه خودش دلش نمیخواس میتونس نره ،،،،زور که پشتش نبوده با دوس پسرش بره باغ،،،،هر بلایی سرش اومده حقشه،،،،خدا بیامرزتش ولی تقصیر خودش بوده و حقشه

  • پوری :

   نه حقش نبوده مخالفم باهات،این حرفو نزن خدا رو خوش نمیاد ،یهو میبینی سر خودت میاد هاا خدای نکرده دختر جون

 42. ... :

  هی عاطفه خانوم وقتی با مانتو میری کوچه مانتوی تنگ میپوشی همجات معلوم میشه منم باشم بهت تجاوز میکنم خودتو جمع کن بی ناموس

 43. عاطفه :

  تف تو روی هرچی مرده مخصوصا ازنوع ایرانیش

 44. نمیدونم :

  واییی خیلی باحاله این نظراتون من که مردم از خندههههههه

 45. افشین :

  نمی دونم چرا وقتی چشم به دخترای مانتویی میفته نمی تونم خودمو کنترل کنم… کلا فیوز می پرونم

 46. م :

  سلام فرقی نداره مرد باشی یا زن زن ها چون ضعیف تر هستند که نباید گفت همش مقصراقایون هستن چه مرد چه زن باید وجدان داشته باشی باید خودتو جای بقیه هم بزاری بقول اون خانوم وقتی یه دختر بچه از مدرسه میره دانشگاه چه میدونه جامعه چطوره چه میدونه ای کاش هیچوقت ارزونمیکرد که بزرگ بشه ولی اکثرا دخترایکم مضلوم تر هستن مرد هست عین ایه قران پاک مردهم هست …کسایی که ظلم میکنن رونباید بخشید اگر از عمد وازرو ی خبث طینت باشه دخترااحساسمون رو خرج هر بی سروپایی نکنیم فقط یک نفر لیاقت داره اون که واقعادرسته ومرد هستش اونایی که بخاطر خوشی خودشون یه از نیا بیخبر رو بازی میدن هیچوقت فکر کردن این بازی اونا اینده جووننی وزندگی اونارو تباه میکنه همیشه باید از خدا ترسید وفکر ابرو بودخدانگهدار

 47. این نیز بگذرد :

  سلام با تمام احترامی که برا همه قائلم ولی امیدوارم هر کی نظر الکی میده و زود قضاوت میکنه همین بلا به سر خودشو خانوادش بیاد ببینه چه مزه ای میده

 48. ناصر :

  سلام

 49. امیر :

  حدأقل بعد از تجاوز ولش می کردن بره.

 50. اکرم :

  عه بیکارید شما پشت مرده حرف میزنید..نظراتون جالب بود ولی تو این دوره هیچکی حقیقتو قبول نمیکنه …دختره ساده بوده پسره هم لاشی..همه پسرا اینطور نیستن ک..مث دخترا که همشون ساده نیستن..پ به هم احترام بزارید.قربون همه ابجیا و داداشای خلم..موفق باشید.

 51. پسر اریایی :

  سلام عزیزان ما ادما چرا به هیچی جز هوس فک نمیکنیم اخه مگه این دختر چیش بده که ما باید با اینا این کارو کنیم من هر وفت هوس سراغم میاد به حضرت زهرا فک میکنم و اروم میشم پس بیاین این اروکنار بزاریم( اینا جهت خودنمایی نبود)
  موفق باشی

 52. امرالله رزاقی :

  سلام : اگر واقعا مقصر پسرا بودن قصاص لازم است متشکر

 53. آرام :

  ب نظر من قضاوت نکنین چون شما اونجا نبودید ببینید چی بینشون گذشته شاید خود دختر میخواسته

 54. فرزاد :

  دختره خودش خواسته یا نخواسته دیگه ما نمیدونیم
  چرا پسرا می خواستند جون دختره رو نجات بدهند؟

 55. مهدی RR :

  قرص دیازبام خواب اوره وبه دختر دادن تا بی هوش بشه وتجاوز واضح هست ولی دختر فراری بوده وسالم نبوده ….هر دو طرف مقصرن ۱۰۰٪

 56. مهدی :

  من هم با اعدام موافقم چون اینها را نباید در جامعه ازاد گذاشت بقیه جامعه را آلوده میکند

 57. مهدی :

  هم هم تقصیر ندازید سر خانواده جامعه هم بی تقصیر نیست

 58. mehdi :

  فکر نکنم هر مشکلی پیش بیاد همش به تربیت خانواده ربط پیدا کند جامعه هم این وسط بی تقصیر نیست جامعه بعد از خانواده نقش مهمی در تربیت دارد

 59. مهدی :

  سلام هرکی دردش توی خودش پس قضاوت کردن بزارید کنار جای اون خانواده نیستید که ببینید چه دردی میکشن چه در جامعه چه توی فامیل خدا صبرشون بده خودتان بذارید جای اون پدر ومادر بعدش اونا چه گناهی دارند هر مشکلی ختم میشد به اونا جامعه هم بی گناه نیست

 60. مهدی :

  سلام هرکی دردش توی خودش پس قضاوت کردن بزارید کنار جای اون خانواده نیستید که ببینید چه دردی میکشن چه در جامعه چه توی فامیل خدا صبرشون بده

 61. نام شما...hamed :

  والا من یه مردم جرات ندارم با ۳تا مرد برم تو باغ اخه تو رو چه حسابی رفتی فکر کردی میخاد خرگوش نشونت بده ولی طعمه ۳تا کفتار شدی کفتار به ناموس خودش رحم نمیکنه کسی لقمه حلال خورده باشه از این حرامزادگی درنمیاره

 62. اقای لجباز :

  کرم از خود درخته

  • خخخخخخخخخخ :

   شما دخترا اگه راضی نیستیدرابطه داشته باشید اگه درست تربیت شدیدپ این جور سایتا چکار می کنید هااااااااا شما که به پدرومادر اینا حرف میزنید یعنی شما پاک پاکید بخدا شما از اینا خراب تریدضما پدرومادر چکار کنن وقتی بچشون خراب شده ازکجا بدونن

 63. سام :

  فقط درس خوندی زن گرفتن سخته

 64. مجید :

  اخر زمان شده

 65. سهراب :

  هیچ کدام نبایدسرزنش شوند.همش ب گردن عمراگربقول علی(ع)صیغه حرام نمیکردالان وضع این نبود

 66. غزل :

  تف تو روح سه تا انگلی که جامعه رو به گند کشیدن.
  گیرم که دختره خودش راضی بود,پس وجدان وغیرت ایرونی بودنتون کجا رفته
  حیف از اون اسم آدم که رو شما گذاشتن…
  منم بانظر سعید موافقم

 67. نام شما...سعید :

  بنظر من باید ۱۸ساعت به این سه پسر تجاوز بشه خخخخ

 68. نگار :

  نگین جان ز بزن منتظرتم

 69. ارشم .. :

  خدا لعنتشون کنه … از همتون خواهش میکنم که این مسخره بازی هارو بزارین کنارواقعا من یکی خجالت میکشم از این کارا.. یا حق

 70. eli :

  الان مثلا قید ازدواجو زدی که بیست بار شمارتو گذاشتی ؟ :)))

  واست متاسفم که انقدر بدبختی همه جا شمارتو میزاری

  ۲۷ سالت بیشتر نیس !! انقدر بت فشار اومده ؟!!!!

 71. يه بنده خدا :

  بى انصافى نکن داداش ،همه ى دخترا فکر پول نیستن

 72. آرين :

  عزیز من همه دخترا هم که به فکر پول نیستن که پیاز داغشو زیاد کردى

 73. نگين :

  تف به هرچى پسر عقده اى,تف تو ذات دختراى بیشعورى که به همه اعتماد مى کنن وخاک تو سر اولیا یى که واسه مضوع به این مهمى رضایت میدن

 74. زینب :

  امیدوارم اون پسرای نامرد و شهوت پرست به سزای عملشون برسن

 75. قوچان :

  سارا خانم شما زیاد به خودت فشار نیار.مواظب خودت باش جیگر

 76. سارا :

  خیلی کثیفی آقا سامان ایشا اله همون نگاهی که تو به زنا داری مردا به خواهرو مادرت داشته باشن

  • آرش :

   من از طرف همه پسرا معذرت میخوام . بخدا خجالت اوره این کارا . اخه چرا ؟؟؟

 77. سارا :

  مردا کلا آدمای شهوت پرستی ان اصلا این دخترنه اونایی که به بچه پنج ساله و شش ساله و هفت ساله تجاوز میکنن چی واقعا اینقدر شما مردا ناتوان و بدبختید که به یه بچه تجاوز می کنید

  • vast :

   واقعا زشته کارشون و خاکوتو سره دختره و خانوادش. و خاک تو سر سارا که همه مردا رو مقل هم میبینه و الکی زر میزنه

 78. بهار :

  ……..

 79. bahar :

  خواهشا با دقت بخونید دختر۱۸ ساله….سنی ک کودک درون همچنان فعال…و چ خبر از گرگ های پسرنماوزمونه ی خراب داشته…..

 80. bahar :

  خواهشا ی کم دقت کنید دختر ۱۸ساله ک تازه وارد محیط دانشگاه شده از پسرای گرگ زمونه چ خبر داره….اون تو کودک درون خودش و همینطور ک پسره گفته قصد ازدواج و ب خیال پاک خودش عاشق بوده….چ خبر از این زمونه داشته…بی ناموس عوضی با دوستاش اونم ۱۸ ساعت

 81. رویا :

  واقعاشرم اوره.حیوونم به حیوونی خودش بایکی جفت میشه.خاک برسرشون که چه گندی به انسانیت میزنن.البته تاحدودی تقصیر دختراهم هس تاپاندن کسی فکرتجاوز بهشونو نمیکنه.طرف بادوست پسرش رفته باغ نماز جماعت بخونه یامیدونسته قراره کاری باهاش بکنن.بهترکه مرد یه سگ کمتر

 82. پریسا :

  اوناقایی که درتهران حدودسیصدتاخواستگاری رفتی خدایی روت میشه بازم بری.فک کنم فقط خواستگاری مادربزرگ من نرفتی.قربون دستت برو ادرس دیوار چین روپیدا کن خودتوبندازپایین

 83. S.gh :

  چراپشت سر مرده حرف میزنین..حالاهرز یا هرچی تجاوز تا این حد ک ب مرگ بکشه مگه حیوون بودن..ادم زیر دستشون بود

 84. ******!!!!! :

  البته ازشون ممنونم نکنه ای کامنتو بخونن بگن چه اشتباهی کردن ازم

 85. شیدا 17 :

  وااااااااااااااای مگ جوونای ما چقدر کمبود دارن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ که ۱۸ ساعت یه لحظه م ازش نمیگذرن

 86. HASAN :

  فقط این یه مورده مگ تموم دختر های بد حجاب رابطه جنسی دارن با پسر بی شرم و بی حیا..این چون دختره مرده دیگ مجبور بودن پیگیری کنن وگرنه روزی هزار تا رابطه جنسی چه تو ماشین چه تو خونه خالی چه ویلا و فیلم و عکس پخشه همه جا..جامعه ما دیگ رابطه آزاد شده اگ اینجور پیش بره چند سال دیگ ازدواج دیگ معنایی نداره و این خیلی فاجعه است..خدا بخیر میکنه ولی مسئولین عالی رتبه فک نکنم

 87. مسعود :

  هرچه کنی ب خو کنی گر همه نیک و بد کنی
  ولا یمکن و فرار من حکومتک
  ممکن نیست که از حکومت خداوند فرار بکنی

 88. تارا :

  دخترو دزدیدن و بهش تجاوز کردن الان میگن خودش خواست ! مرده بدبختم که نمیتونه حرف بزنه من با اعدام مخالفم ولی همیشه یه سری استثناها باید اجرا بشه مثل تجاوز صددرصد باید اعدام باشه اصلا نباید رحم کرد حقوق بشر درمورد اینا نباید اجرا بشه چون اساسا بشر نیستند مطمئنا بار اولشونم نیست مطمئن باشید

 89. سارا :

  اصلا اینجوری که شمامیگی نیست خودتم مادی فک میکنی اگه اینجور نبود میرفتی از شهرستان یه دختر ساده و باحیا پیدا میکردی نه اینکه از دخترای تهران بگیری که قیمت کرم پودرشون حقوق دوماه یه کارمنده خودت دختر متفاوت میخای برادر من وگرنه هستند دخترایی که واقعا اهل ازدواج و عشق و اینان نمونش دوست خود من که از۱۷ سالگی تو کف ازدواج بود دوبار نامزد کرد وبهم خورد آخرشم با یه پسر معمولی نه چندان پولدار ازدواج کرد و خوشحالم داره زندگی میکنه اینجور دخترام هستن خود من یه خواستگار داشتم یه کارمند معمولی با حقوق نه چندان بالا قراردادی همکارخودم جواب مثبت دادم خانوادممم خیلی دست پایین و راحت گرفتن اما بخاطر مشکلاتی که مادر ایشون ایجاد کرده بودن خانوادم پشیمون شدن و بهم خورد تازه من موقعیت بهتر واسه ازدواج دارم بخاطر شرایط خانوادگیم ولی ملاک هام همون پاکی و نجابت و صداقت بود نه پول اما حق میدم کسایی رو که مادیات براشون مهمه برادر من یه سرماخوردگی ناقابل میگیری صدهزارتومن میری توخرج دو قلم جنس واسه خوردو خوراک زیر دویست تومن نیست همین مانتوی شب عید و میخای بخری جنس زیر۴۰۰و۵۰۰تومن پیدا نمیکنی حالا بچه دارم بخای بشی خرج مای بیبی و شیرخشک و مکمل و قاقا لیلی همین برادرزاده محترم بنده نصف حقوق برادرمو شامل میشه معلومه که پول مهمه یه سوئیت ۳۰متری تو همون تهران که قد لونه کفترم نیست تازه تو منطقه متوسطش میدونی چقدره معلومه که دختر حاضر توخونه باباش بمونه بدون دردسر تا بیاد تو لونه یکی که خرج ناهارو شامشم باید چرتکه بندازه و تازه مشکلاتشو میخاد باخانوم قسمت کنه والا من تو خونه پدرو مادرم راحت ترم الان خوشحالم که ازدواج نکردم یه زندگی بی منت دارم تازه قرم میزنم چرا غذاشوره چرا صدای تی وی بلنده چرامیای تو اتاقم در نمیزنین هروقت بخام میرم بیرون با دوستام هرچقدبخام میخرم بدون دغدغه مسافرتام بجاس .آخه کی شوهر میخاد این دوره زمونه با این افاده های پسرا و بدتر از اون مادرای محترم که تا به پسرای ننرشون اخم میکنی بدهکارمیشی پسرام که الان بیشترشون بچه ننه و بی عرضه یه دوست دیگم بیچاره بخاطر فرار از محیط خونشون ازدواج کرد از صب تا شب میرفت سرکار تا شوهرش ساعت۲بعدازظهر بیدار نشه بیچاره تو خونه مادرشوهر زندگی میکرد خرج فوق لیسانس آقارو دوست بیچاره من میده پس انقد نگو خانما فلان آقایون بهمان پسرا خیلی بیعرضن مرد باید از زیر سنگم شده پول دربیاره بجای درس خوندن برو فلافل بفروش برادر من بنظرم اون فلافل فروش از پسرای درس خون و بیعرضه باهوش تر و موفق ترو جربزه دارترن کی گفته پسر بشین ور دل مادرش هی مث دخترا مشق بنویسه

 90. رضوان :

  دیازپام که اصلا باعث مدگ نمیشه حتی دوز بالاش ، خاک تو سر همتون
  اونایی که نوشتن دختره فلان بوده، خودشون چقدر دنبال اینجور دخترا هستن؟؟ یکم آدم بشین، اگه دختره خودش هم میخواست دلیل نمیشه که بکشنش، در ضمن خودش بخواااد؟؟؟ اونم ۱۸ ساعت پی در پی؟؟ اصلا هم با عقل جور در نمیاد

 91. محمدعلی09107003077 :

  خدایا منو از تنایی نجات بده
  ۰۹۱۰۷۰۰۳۰۷۷

  • زهره :

   والا خدا همین که یه عقل درست درمون هم بهت بده کافیه…

 92. samane :

  به نظر من حتما دختره یک مشکل روانی یا خانوادگی داشته وگرنه این کارش واقعا خلاف عقل رو میرسونه

 93. sheidani :

  Boro baba….elate margesh tajavoze pey dar peye oonvaght melat mign khodesh khastw….vaghean motasefm

 94. nasim :

  درهرصورت باکاردختره خیلی مخالفم ولی مطمنااون خودشوتکشته اون سه تااحمقم کاربی شرمانه ای کردن۱۸ساعتتتتتت……………..

 95. حمید :

  چه جالب داداش سامان منم باهات موافقم
  واسم واقعنی جالب بود

 96. حمید :

  چه جالب داداش سامان منم باهات موافقم

 97. h@n!ღ :

  منم باهمتون موافقم ولى واقعا خاک برسرش چجورى دلش اومده حقش بوده که بمیره دختره هرزه

 98. Ramin YK :

  این خودش میخواست منم موافقم

 99. سامان جون :

  من بانظرسمیراجون کاملاموافقم سمیراشمارتوبهم بده

  • farhad :

   ۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۹۹۹۹۹۹۹۹۹۹۹۹۹۹۹۹۹۹۹۱۴۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۶۵

 100. سمیراجون :

  به نظرمنم خودش میخواسته خودکشی کنه.به علت رابطه نامشروع

 101. سامان :

  سلام نفس جون شماره توبهم بده

 102. abbas shokrollahy :

  یه نظر من وگفته های نیما،بابک وحامد درست است برای اینکه خود دختر باآنها تماس گرفته وخوده دختره قرص دیاسما خورده.واصلآ فکر نکنید چون من خودم پسرم اینها را میگم نه چون داستان را بادقّت مطالعه کردم این حکم را میدم.

 103. سامان :

  من به سینه های درشت خیره میشم دلم میخواد دست کنم

  • فاطی :

   آقاسامان ایشالاخودتم ۱۸ساعت زیردست۳نفرمثل اینابشی که دیگه دلت ازاین هوسانکنه

 104. سامان :

  یک روز یه دختربهم تجاوزکردنمیدونم چرا

 105. سامان :

  نفس خجالت نکش برات مهم نباشه

  • نفس :

   یه وقت رودیدت تجدیدنظرنکنی آقاسامان !!!!!!!!!!اگه نه من خجالت بکشم نه توبی حیایی جامعه روپرمیکنه بهتره شمابه این فک کنی که اگه کسی به ناموست به این دیدنگاه کنه چی کارش میکنی؟به ناموستم میگی توجه نکن…

 106. اریایی :

  شاید این پسرها دلیلی برای این کار داشتند شاید بیمار روانی بودند و مرگ حقشون نیست. شما که میگید اعدام اعدام مگه جون ادم سر راهیه که شما واسش تصمیم میگیرید.فقط خواهشا احساساتی پست ندید و قبل از هر چیزی فکر باید کرد.من بنظرم حتی اگر رضایت هم نمیدادند این پسرها را باید به یک مجموعه ای از روانپزشکان خبره سپرد تا معالجه شوند و ازشون مراقبت بشهتا حتی نسلشون هم سالم با تربیت سالم در بیاند.هیچ چیزی با مرگ و تهدید حل نمیشه اگه میشد ۳۰ سال پیش مملکت ما دیگه فقر و تجاوزی وجود نداشت.باید مساله را حل کرد نه اینکه بیاند صورت مساله را پاک کنند به امید دعا و نماز تربیت سالم از اسمان نمیاد باید از ریشه این مساله را حل کرد

  • رضوان :

   موافقم، ولی اینطوری باید ۹۰ درصد پسرا رو بفرستن پیش روانکاد ببینن چه مرگشونه، فقط مسئولین لطف کنن نوشدارو بعد مرگ سهراب نباشه،
   یکم خانواده ها به جای شکم بچه هاشون به سلامت و تربیت درست فکر کنن خیلی بهتر میشه
   مدرسه ها هم بجای پر کردن مغز بچه ها با خزعبلات عشق و احترام و انسانیت یادشون بدن

 107. نفس :

  به دوستم تجاوزکردندیارورفته بامتجاوزش ازدواج کرده اون یکی متجاوزافسردگی گرفته…دوستم ازمتجاوزاول طلاق گرفت رفت بادومی ازدواج کردالان باردارم هست گفتم که درجریان باشین………!!!!!!!!

 108. نفس :

  آقاسامان شمامرداکه درموردسینه زناحرف میزنین چون سینه هام بزرگه بیرون که میخوام برم ازخجالت اینکه یه مردنامحرم به دیدشمابه من نگاه کنه اب میشم

 109. سامان :

  یک باردختری دیدم باسینه های درشت دلم خواست لختش کنم بعدش لیسش بزنم

 110. سامان :

  چندوقته هوس کردم به دخترهمسایه تجاوزکنم نمیدونی چه بدنی داره اوف بخورمش

  • غزل :

   خاک تو سرت
   امیدوارم قبل اینکه تجاوز کنی بری زیر ۱۸چرخ
   برو بمیر…شهوتی

   • Meysam :

    فکرش رو بکن ۱۸ ساعت روت تلمبہ بزنم اوف

  • پوری :

   تورو هم باید چند نفری بهت از پشت تجاوز کنن تا ازین حرفا نزنی پسر

 111. سامان :

  حرف تجاوز که میشه بی اختیارابم میاد

 112. hananeh afshar :

  سلام بچه هاجونم ،به نظرمن که این خبر یادچارتحریفه یادچاراغراق شده ،اینا مفسدفی الارض هسن بایداعدام بشن ،جنبه عمومی یاغیرعمومی نداره که ،احتمالا یاوالدینش رو تهدیدکردن مجبورشدن رضایت بدن یاهمونطورکه گفتم ما ازاصل ماجرابی خبریم ،چون اگه زبونم لال دخترخودم همچین بلایی سرش بیاد حتی اگه مسببش خودشم باشه اما چون بچه ی منه عمرا رضایت میدادم و میذاشتم بره بالای داره دلم خنک بشه عبرتم بشه برای سایرین ،عجب عدالتی داریم ما

 113. آریایی :

  کسی که نفسش رو نتونه کنترل کنه باید بمیره تا بقیه زندگی کنن .

 114. سامان :

  بایدحکم قصاص بشه تا دیگه تکرار نشه

 115. رها :

  افرین…موافقم

 116. حسین :

  باید کار خودشونو روی خودشون پیاده کرد

 117. حسین :

  باید،همون کارو با خودشون بکنن .۱۸ساعت باهاشون کار بشه ادم میشن

 118. خانم ایرانی :

  ۱- اگر حکم تجاوز اعدام بشه یک خطر شخص آسیب دیده رو تهدید میکند که از طرف شخص متجاوز به قتل برسد که شناسایی نشود.خودتان حدس بزنید آمار قتل افراد مورد تجاوز واقع شده چقدر بالا خواهد رفت
  ۲- برای اعدام این سه نفر باید خانواده دختر مقتول دیه آن سه نفر متجاوز رو پرداخت کنند که به احتمال صد درصد چون توان مالی نداشتند به همین دلیل از اعدام گذشت کرده و بقیه روند رو به دادگاه مدعی العموم واگذار کردند که از طرف دادگاه حکم اعدام داده شود…
  گرامی ها پیشاپیش درمورد آنچه اطلاع ندارید نظر ندهید.

  • hananeh afshar :

   سلام عزیزدلم به غیرازقتل تجاوزهم بوده ها باید اعدام بشن چطور مفسد فی ا لارض شناخته نشدن؟

 119. عبدلا :

  اگه حکم تجاوز اعدام باشه دیگه هیچکس جرات چنین کاری پیدانمیکنه

 120. امیر :

  این احمق ها خودشان مقصر هستن.نمیدونم تو اون دنیا چه جوابی خدا میدن…

 121. قاسم :

  راستی شما که دم از قصاص میزنید میدونید که دیه زن نصف مرده تازه اونم جور کردن دیه سه نفر آیا حاضرید برا قصاص به خونوادش کمک کنید

 122. سردار ماکو :

  دوست عزیز برای شما توصیه می کنم که برین سوره بقره رو از اول بخونی البته با تفسیر برا ما جوونا خیلی مفیده نحوه زنگی کیفیت آن ووو… فوق العاده تاثیر گذاره %%%%%%%%%%%%%%%%%%
  عزت زیاد

 123. نابغه خخخخخخ :

  ۶=۳÷۱۸h
  عجب . این سه تا برند امریکا بجا فیلم پورن سریال بازی کنند . کمر همچین پسری رو باید بوسید . همه به افتخارشون ی دست و جیغ و هورااااااااا

 124. الینا :

  من هم موافقم نیلوفرجونم. آقای مجردتوواقعایه تختت کلمه وگرنه چیزی که زیاده دخترترشیده ””””” چندبارشمارتومیزاری خیلی اسکلی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

X