۳۰ زن؛ هدیه به فرماندهان داعش‬!

گروهک تروریستی داعش پس از ربودن هزاران زن اقلیت ایزدی و فروش برخی از آنان، در اقدامی جدید ۳۰ زن ایزدی را به فرماندهان خود بخشید!

به گزارش ممتاز به نقل از جبهه جهانی مستضعفین، “ابو بکر بغدادی” رهبر گروهک تروریستی داعش، ۳۰ زن ایزدی را که در جریان حوادث اخیر الانبار ربوده شده‌اند، به چند تن از فرماندهان خود در استان فلوجه عراق، هدیه داد.

سایت خبری “الاقباط الیوم” مصر در این‌باره گزارش داد؛ داعش این ۳۰ زن ایزدی را به امیر جابر الخلیفاوی مسئول نظامی شهر الکرمه، صالح یاسین وهیب مسئول امور پزشکی الکرمه، ابراهیم دشداشه در فلوجه، خالد شلاش فرزند یکی از فرماندهان القاعده در فلوجه و او‌نواف المحمداوی مسئول نظامی شهر قائم اعطا کرد.

“شیخ محمود المرضی” مسئول بسیج مردمی شهر الکرمه در گفت‌و‌گویی با خبرگزاری “الیوم الثامن” عراق گفت: از این ۳۰ زن ایزدی که توسط ابوبکر البغدادی به فرماندهان داعش هدیه شده‌اند، ۳ زن از شهر الکرمه، ۸ نفر از فلوجه، ۱۲نفر از قائم و ۷ تن دیگر از شهر راوه بوده‌اند.

گفتنی است گروه تروریستی داعش پس از حمله ژوئن گذشته به منطقه موصل عراق هزاران زن اقلیت ایزدی مقیم این شهر را ربوده و برخی از آنها را به عقد نکاح سرکرده‌ها و عناصر خود درآورده و همچنین برخی از آن‌ها را در بازار برده‌فروشی در عراق یا سوریه فروخته است.

تا این لحظه ۲نظر ثبت شده
  1. بالب گفت:

    به یاد دختران یزدگرد

  2. کورش گفت:

    واقعا که ……

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *