۴۵ آمبولانس در خیابان آزادی مستقر می‌شوند

رئیس اورژانس تهران:

سلامت > عمومی
رئیس اورژانس تهران از استقرار ۴۵ دستگاه آمبولانس و ۴ درمانگاه سیار در مسیر راهپیمایان ۲۲ بهمن خبر داد و گفت: نیروهای اورژانس از ساعت یک بامداد آماده‌باش هستند.

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از فارس، هوشنگ فولادی با اعلام این خبر افزود: برای پوشش راهپیمایی مردم در سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران در تهران فردا ۴۵ دستگاه آمبولانس در مسیرهای دهگانه راهپیمایی و عمدتاً در خیابان آزادی مستقر می‌شوند و علاوه بر آن ۴ اتوبوس آمبولانس به عنوان درمانگاه سرپایی با حضور پزشک و پرستار و ارائه خدمات دارویی در این مسیرها مستقر می‌شوند.

وی ادامه داد:‌ همچنین با توجه به اینکه با حضور مردم احتمالاً امکان تردد خودرو در مسیر خیابان آزادی مشکل می‌شود، ۶ دستگاه موتورلانس نیز در این مسیر مستقر می‌شود تا در صورت لزوم به سرعت برای ارائه خدمات اورژانسی به مجروحان احتمالی خدمت رسانی بشود.

رئیس اورژانس تهران گفت: ۴ دستگاه خودروی فرماندهی عملیات فوریتهای پزشکی نیز در این مسیر با تجهیز به ۵۰۰ بسته عملیات بحران برای استفاده در هر گونه حوادث احتمالی بکارگیری می‌شوند. آمبولانس هوایی اورژانس نیز برای موارد لازم به حالت آماده باش است.

فولادی افزود: تمام آمبولانس‌های مسیر راهپیمایان با حضور ۱۴۰ نیروی اورژانس از ساعت ۵ صبح آ‌ماده باش هستند و اتوبوس آ‌مبولانس‌ها که درمانگاههای سیار اورژانس هستند نیز از ساعت یک بامداد به حالت آ‌ماده باش و فعال هستند.

وی ادامه داد: ۲۰ نفر نیز مسئولیت برقراری ارتباط بین مأموران اورژانس را در عملیاتهای روز ۲۲ بهمن به عهده دارند.


RSS
منبع:همشهری آنلاین
باز بازنشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ