۵۰ درصد فروش ایرانسل الکترونیکی است

گرد آوری توسط گروه فن آوری اطلاعات پایگاه اینترنتی خبری ممتاز نیوز

معاون اپراتور دوم تلفن همراه گفت: ایرانسل با توجه به توانمندی‌های داخلی توانسته فناوری تولید سیم‌کارت را از یک شرکت خارجی به یکی از شرکت‌های ایرانی انتقال دهد.
 
 
به گزارش فارس، محمود طلایی در چهاردهمین نمایشگاه تله‌کام اظهار داشت: روش‌های شارژ الکترونیک از پر طرفدارترین روش‌های استفاده از شارژ در بین مشترکین ایرانسل به شمار می‌رود و توسعه روش‌های شارژ الکترونیک سبب شده تا هزینه‌های توزیع و فروش ایرانسل به نحو چشمگیری کاهش پیدا کند و بیش از ۵۰ درصد از فروش شارژ ایرانسل بصورت الکترونیکی انجام شود.
 
۱۷ درصد از کل فروش ایرانسل از بستر USSD است
 
معاون فروش و توزیع اپراتور دوم تلفن همراه گفت: ایرانسل همچنین با استفاده از بستر مطمئن و آسان USSD (کدهای کوتاه دستوری) فروش الکترونیک خود بر بستر USSD را به طرز چشمگیری گسترش داده، به طوری که سهم این کانال فروش در عرض چند ماه به ۱۷ درصد از کل فروش ایرانسل رسیده است و راه مطمئن و آسانی برای خرید شارژ است.
 
وی یادآور شد: بانک ها از بستر USSD برای ارائه خدمات مالی روی تلفن همراه استفاده می‌کنند.
 
سیم کارت اپراتور دوم در داخل کشور تولید می گردد
 
وی در پاسخ به این سوال که آیا فرایند تولید سیم کارت در داخل کشور انجام می گردد یا از خارج وارد می شوند، گفت: ایرانسل با تکیه بر توانمندی‌های داخلی و با برقراری تعامل با شرکت‌های خارجی توانسته فناوری تولید سیم‌کارت را به یکی از شرکت‌های ایرانی انتقال دهد و سبب کاهش هزینه بسیاری شود.
 
طلایی تصریح کرد: قدرت پیشرفت در این حوزه به گونه‌ای است که هم‌اکنون این شرکت می‌تواند سیم‌کارت‌های دوقلو را برای اولین بار در کشور، بدون اتکا به شرکت‌های خارجی تولید کند و این در حالی است که شرکت‌های خارجی، امکان تولید چنین سیم‌کارت‌هایی را در داخل کشور غیر ممکن می‌دانستند.

ایستنا
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ