ششمین روز از بازی های المپیک ۲۰۱۲ در ۲۳ رشته پیگیری می شود.
جدول زمانبندی این رقابت به شرح زیر است:
* تیر و کمان
الف) انفرادی مردان
– یک هشتم نهایی
مالزی- بریتانیا ۱۲:۳۰
ژاپن- نروژ ۱۲:۴۳
اوکراین- چین تایپه ۱۲:۵۶
ژاپن- هلند ۱۳:۰۹
ژاپن- لهستان ۱۳:۲۲
اوکراین- فرانسه ۱۳:۳۵
چین- بریتانیا ۱۳:۴۸
مولدووا- کره ۱۴:۰۱
– یک چهارم نهایی ۱۷:۳۰
– نیمه نهایی ۱۸:۲۲
– مدال برنز (رده بندی) ۱۸:۵۱
– مدال طلا (فینال) ۱۹:۰۷
* گروه دو میدانی
الف) پرتاب وزنه مردان
– مقدماتی ۱۳:۳۰
– فینال ۰۰:۰۰ بامداد
ب) زنان
– ۱۰۰متر با مانع ۲۲:۳۵
– پرتاب وزنه ۲۳:۳۰
– ۲۰۰ متر ۰۰:۱۵
ج) پرسش سه گام زنان
– مقدماتی ۱۴:۱۰
– راند ۱ ۲۲:۳۵
– ۴۰۰ متر با مانع مردان
راند ۱ ۱۴:۴۵
راند ۲ ۱۵:۲۰
– پرتاب چکش مردان
مقدماتی ۱۴:۵۰
-۴۰۰ متر زنان
راند ۱ ۱۵:۳۰
ر) ۳۰۰۰ هزار متر با مانع مردان
راند ۱ ۱۵:۳۰
ز) پرتاب دیسک زنان
مقدماتی ۲۲:۴۰
س) پرش طول مردان
مقدماتی ۲۳:۲۰
ش) ۱۵۰۰ متر مردان
راند ۱ ۲۳:۳۵
و) ۱۰۰۰۰ متر زنان
فینال ۰۰:۵۵
* بدمینتون
الف) بدمینتون زنان
– تمامی مسابقات نیمه نهایی انفرادی زنان ۱۲:۳۰
– تمامی مسابقات نیمه نهایی انفرادی مردان ۱۷:۰۰
ب) مختلط دونفره
– مدال برنز ۱۴:۰۰
– مدال طلا ۱۸:۳۰
* بسکتبال
الف) بسکتبال زنان
– دور مقدماتی گروه A ۱۲:۳۰
آنگولا- کروواسی
– دور مقدماتی گروه B ۱۴:۴۵
روسیه – استرالیا
– دور مقدماتی گروه B ۱۸:۰۰
برزیل- کانادا
-دور مقدماتی گروه A ۲۰:۱۵
ترکیه – چین
– دور مقدماتی گروه B ۲۳:۳۰
فرانسه – بریتانیا
– دور مقدماتی گروه A ۰۱:۴۵
جمهوری چک – آمریکا
* والیبال ساحلی
الف) والیبال ساحل زنان
– راند ۱۶ ۲۱:۳۰ تا ۱۲:۳۰
ب) والیبال ساحل مردان
راند ۱۶ ۱:۳۰ تا ۱۶:۳۰
* بوکس
الف) ۵۲ کیلوگرم مردان
– راند ۱۶
روسیه – الجزیره ۱۷:۰۰
برزیل – پورتوریکو ۱۷:۱۵
ازبکستان – مصر ۱۷:۳۰
مغولستان – ایتالیا ۱۷:۴۵
ب) ۶۹ کیلوگرم مردان
– راند ۱۶
اوکراین – مولدووا ۱۸:۰۰
کانادا – فرانسه ۱۸:۱۵
کانادا – استرالیا ۱۸:۳۰
بریتانیا – لیتوانی ۱۸:۴۵
هندوستان – آمریکا ۰۱:۰۰ بامداد
ایرلند-روسیه ۱:۱۵
آفریقای جنوبی-ونزوئلا۱:۳۰
ژاپن-قزاقستان۱:۴۵
*دوچرخه سواری
الف: کیدینگ زنان
-راند اول ۱۹:۳۰
راند اول رده بندی ۲۰:۱۵
-راند دوم ۲۱:۱۶
-فینال ۲۲:۸
ب: پرسوییت تیمی مردان
-دور اول ۱۹:۸
-فینال۲۱:۹
ج:پرسوییت تیمی زنان
-مقدماتی ۲۰:۲۶
*شیرجه
الف: ۳ متر زنان
-دور مقدماتی ۱۸
*اسب سواری
الف: حرکات نمایشی انفرادی
-گرندپیکس روز دوم ۱۴:۳۰
ب: حرکات نماشی تیمی
-گرندپیکس روز دوم ۱۴:۳۰
*شمشیر بازی
الف: تیمی مردان
-یک چهارم نهائی
ایتالیا-بلاروس ۱۵
آلمان-کره جنوبی۱۵
چین-رومانی ۱۵
روسیه-آمریکا۱۵
-نیمه نهایی ۱۶
-رده بندی ۷ و ۸ ۱۸
-رده بندی ۶و ۵ ۱۸
-مسابقه مدال برنز ۲۱:۳۰
-مسابقه مدال طلا ۲۲:۱۵
*فوتبال
الف: فوتبال زنان
-مقدماتی گروه A ۱۳
آنگولا-بریتانیا
-مقدماتی گروه B ۱۴:۴۵
کره- فرانسه
-مقدماتی گروه A ۱۸
کرواسی-مونته نگرو
-مقدماتی گروه A ۱۹:۴۵
روسیه –برزیل
-مقدماتی گروه B ۲۳
-مقدماتی گروه B ۰۰:۴۵
دانمارک-نروژ
*هاکی
الف: هاکی مردان
-مقدماتی گروه A ۱۲
استرالیا- آرژانتین
-مقدماتی گروهB ۱۴:۱۵
هلند- نیوزلند
-مقدماتی گروه B ۱۷:۱۵
آلمان-هندوستان
-مقدماتی گروه A ۱۹:۳۰
بریتانیا-پاکستان
-مقدماتی گروه A ۲۲:۳۰
آفریقای جنوبی-اسپانیا
-مقدماتی گروه B ۰۰:۴۵
بلژیک-کره
*جودو
الف: ۱۰۰+ کیلوگرم مردان
-دور حذفی ۶۴ نفر ۱۳
-دور حذفی ۳۲ نفر ۱۴:۱۰ تا ۱۳
-دور حذفی شانزدهم ۱۴:۱۰
-یک چهارم نهائی ۱۵:۰۶
رده بندی مدال برنز ۱۷:۵۸
نیمه نهائی ۱۸:۱۲
-فینال ۱۹:۴۰
ب: ۷۸+کیلوگرم زنان
-دور حذفی سی و دو نفر ۱۴:۳ تا ۱۳:۵۶
-دور حذفی ۱۶ نفر ۱۵:۱۰ تا ۱۴:۳۸
-یک چهارم نهائی ۱۴:۲۰
-رده بندی مدال برنز ۱۷:۳۰
-نیمه نهائی ۱۷:۴۴
-فینال ۱۹:۳۰
*روئینگ
الف: انفرادی مردان
-فینال ۱۳
ب: چهار نفره مردان
-فینال ۱۳:۴۰
ج: دو نفره مردان ۱۳:۵۰
-فینال
د: دو نفره زنان ۱۰۴
-فینال
*قایقرانی
الف:بخش مردان
ریس ۹ : ۱۵:۳۰
ریس۱۰: ۱۶:۴۵
ب: لیزر مردان
ریس ۷: ۱۵:۳۰
ریس۸: ۱۷:۰۰
ج: ۴۷۰ زنان
ریس ۱: ۱۵:۳۰
ریس ۲: ۱۶:۴۵
د: ۴۷۰ مردان
ریس ۳: ۱۵:۳۵
ریس ۴: ۱۶:۵۰
د: استار مردان
ریس ۹ ۱۵:۳۵
ریس ۱۰: ۱۶:۵۰
ز: مردان :
ریس ۹: ۱۷:۰۰
ریس۱۰: ۱۷:۴۵
ریس ۱۱: ۱۸:۳۰
س: لیزر رادیال زنان
ریس ۷: : ۱۷:۰۵
ریس ۸: ۱۸:۲۰
*تیراندازی
الف: ۵۰ متر مردان
مقدماتی ۱۲:۳۰
فینال ۱۵:۳۰
ب: ۲۵ متر مردان
مقدماتی ۱۴:۰۰
فینال ۱۸:۰۰
*شنا
الف: ۵۰ متر آزاد زنان
مقدماتی ۱۳:۳۰
نیمه نهایی ۲۳:۵۵
ب: ۱۵۰۰ متر آزاد مردان
مقدماتی ۱۳:۵۴
ج: ۱۰۰*۴ مختلط زنان
مقدماتی ۱۵:۰۵
د: ۱۰۰*۴ مختلط زنان
مقدماتی : ۱۵:۲۰
ر: ۱۰۰ متر پروانه مردان
فینال ۲۳:۰۸
ز: ۸۰۰ متر آزاد زنان
فینال ۲۳:۱۵
س: ۵۰ متر آزاد مردان
فینال ۲۳:۳۹
*تنیس روی میز
الف: تیمی مردان
راند الو
آمریکا – ژاپن ۱۳:۳۰
سنگاپور – لهستان ۱۳:۳۰
آلمان – استرالیا ۱۸:۰۰
بریتانیا- کره شمالی ۱۸:۰۰
برزیل – کره ۱۳:۳۰
چین – اسپانیا ۱۳:۳۰
چین هونگ کونگ – اتریش ۱۸:۰۰
مصر – هلند ۱۸:۰۰
ب: تیمی مردان
راند اول
سوئد- آلمان ۲۲:۳۰
اتریش – مصر ۲۲:۳۰
پرتغال – بریتانیا ۲۲:۳۰
برزیل – چین هونگ کنگ ۲۲:۳۰
*ترامپولین
الف : ترامپولین مردان
مقدماتی ۱۷:۳۰
فینال ۱۸:۵۶
*والیبال
الف: والیبال زنان
دور مقدماتی گروه B ۱۳:۰۰
برزیل – چین
دور مقدماتی گروه A ۱۵:۰۰
ژاپن – روسیه
دور مقدماتی گروه B ۱۸:۱۵
ترکیه – کره جنوبی
دور مقدماتی گروه A ۲۳:۳۰
بریتانیا – جمهوری دو فینکا
دور مقدماتی گروه B ۲۳:۳۰
آمریکا – صربستان
الجزیره – ایتالیا ۰۱:۳۰
*واترپلو
الف:واترپلوی زنان
مقدماتی گروه A ۱۷:۴۰
اسپانیا – مجارستان
مقدماتی گروه B ۱۹:۰۰
روسیه – استرالیا
مقدماتی گروه B ۱۹:۰۰
بریتانیا – ایتالیا
مقدماتی گروه A ۲۳:۱۰
چین – آمریکا
*وزنه برداری
الف: ۵۸ کیلوگرم مردان
گروه B ۱۳:۳۰
گروه A ۲۲:۳۰
ب: ۷۵ کیلوگرم زنان
گروه B ۱۶:۰۰
گروه A ۱۹:۰۰/آق
باشگاه خبرنگاران