۱۲ام بهمن ،
سومین روز از مسابقات شنای قهرمانی دختران نوجوان کشور با پیشتازی مقتدرانه شناگران تهرانی پیگیری می گردد.
پس از تیم تهران، شناگران خراسان رضوی و قزوین رقابت نزدیکی برای کسب جایگاه دومی دارند. نفرات اول تا سوم ۵ ماده سوم این رقابتها به تفکیک رده سنی به شرح زیر است :
رده سنی ۱۲-۱۱ سال :
*۵۰ متر آزاد : ۱-صبا علیکرد از اصفهان با زمان ۳۱ ثانیه و ۷۰ صدم ثانیه.
۲- یاسمن عبدالهی از تهران با زمان ۳۱ ثانیه و ۹۷ صدم ثانیه.
۳- بهار امامی از تهران با زمان ۳۲ ثانیه و ۳۰ صدم ثانیه.
*۱۰۰ متر قورباغه :
۱- رزناز نجیب الاشراف از تهران با زمان ۱ دقیقه و ۲۷ ثانیه و ۱۶ صدم ثانیه.
۲- ریحانه غلامی از خراسان رضوی با زمان ۱ دقیقه و ۳۰ ثانیه و ۳۱ صدم ثانیه.
۳- سارا یوسف مهر از اصفهان با زمان ۱ دقیقه و ۳۰ ثانیه و ۹۴ صدم ثانیه.
*۲۰۰ متر کرال پشت :
۱- حنانه افشار از تهران با زمان ۲ دقیقه و ۴۸ ثانیه و ۲۰ صدم ثانیه
۲- بهار امامی از تهران با زمان ۲ دقیقه و ۵۱ ثانیه و ۳۴ صدم ثانیه
۳- سحر تابع از فارس با زمان ۲ دقیقه و ۵۳ ثانیه و ۸۸ صدم ثانیه
*۲۰۰ متر مختلط انفرادی :
۱-مهسا مهمان نواز از خراسان رضوی با زمان ۲ دقیقه و ۴۷ ثانیه و ۱۸ صدم ثانیه.
۲- بهار امامی از تهران با زمان ۲ دقیقه و ۴۹ ثانیه و ۷۶ صدم ثانیه. ۳- حنانه افشار از تهران با زمان ۲ دقیقه و ۵۶ ثانیه و ۳۷ صدم ثانیه.
رده سنی ۱۴-۱۳ سال:
*۵۰ متر آزاد :
۱- ارغوان تیموری از تهران با زمان ۳۰ ثانیه و ۱ صدم ثانیه.
۲- یاسمن بادامکی از خراسان رضوی با زمان ۳۰ ثانیه و ۴۰ صدم ثانیه.
۳- رها طبیب از تهران با زمان ۳۰ ثانیه و ۸۹ صدم ثانیه.
*۱۰۰ متر قورباغه :
۱- شای اردکانیان از خراسان رضوی با زمان ۱ دقیقه و ۲۸ ثانیه و ۸۷ صدم ثانیه.
۲- صدف محجوبی از تهران با زمان ۱ دقیقه و ۲۹ ثانیه و ۳۲ صدم ثانیه.
۳- شهرزاد درگاهی از تهران با زمان ۱ دقیقه و ۳۰ ثانیه و ۱۳ صدم ثانیه.
*۲۰۰ متر کرال پشت:
۱- ارغوان تیموری از تهران با زمان ۲ دقیقه و ۴۷ ثانیه و ۳۹ صدم ثانیه.
۲- کیانا رنجبر از تهران با زمان ۲ دقیقه و ۵۱ ثانیه و ۹ صدم ثانیه.
۳- مهرناز نورمحمدی از توابع تهران با زمان ۲ دقیقه و ۵۲ ثانیه و ۲۶ صدم ثانیه.
*۲۰۰ متر مختلط انفرادی :
۱- ساناز همت زاده از تهران با زمان ۲ دقیقه و ۴۲ ثانیه و ۸۶ صدم ثانیه.
۲- ارغوان تیموری از تهران با زمان ۲ دقیقه و ۴۳ ثانیه و ۳۰ صدم ثانیه.
۳- یاسمن بادامکی از خراسان رضوی با زمان ۲ دقیقه و ۵۱ ثانیه و ۸۳ صدم ثانیه.
*۱۵۰۰ متر آزاد :
۱- ساناز همت زاده از تهران با زمان ۲۰ دقیقه و ۵۹ ثانیه و ۲۵ صدم ثانیه.
۲- کیانا رنجبر از تهران با زمان ۲۱ دقیقه و ۱۸ ثانیه و ۴۲ صدم ثانیه.
۳- مهسا کارگر مقدم از خراسان رضوی با زمان ۲۲ دقیقه و ۱۸ ثانیه و ۵۸ صدم ثانیه.
این مسابقات پس از چهار روز رقابت فشرده شناگران در مرحله مقدماتی و نهایی جمعه ۱۳ بهمن ماه با معرفی تیم قهرمان در دو رده سنی به پایان خواهد رسید./با
باشگاه خبرنگاران
باز بازنشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com