۱۴ نامزد انتخاباتی در نشست با رئیس رسانه ملی

۱۸فروردین۱۳،

رئیس رسانه ملی در این هم‌اندیشی، رهنمودها و سیاست‌های رهبر معظم انقلاب اسلامی از جمله تاکید ایشان بر اخلاق انتخاباتی و برنامه‌ محوری را دو راهکار اصلی برنامه‌های اطلاع رسانی تبیینی و تهییجی صدا و سیما اعلام کرد.

ضرغامی با تاکید بر بی‌طرفی کامل رسانه ملی در انتخابات از دیدگاه‌ها و پیشنهادهای فعالان سیاسی در زمینه برنامه های انتخاباتی صدا و سیما استقبال و ابراز امیدواری کرد با همکاری فعالان سیاسی حقیقی و حقوقی، برنامه‌های رسانه ملی در ایجاد شور و نشاط انتخاباتی و زمینه سازی برائ خلق حماسه ای سیاسی در بیست‌وچهارم خرداد امسال ، تاثیر گذار باشد و حضور گسترده ملت پای صندوق های رای، فصلی به‌یاد ماندنی را درتاریخ مردم سالاری دینی رقم بزند.

رئیس رسانه ملی با اشاره به این که به نظر می رسد در آینده اشخاص دیگری نیز داوطلب نامزدی ریاست جمهوری شوند، گفت: پس از اعلام نظر نهایی شورای محترم نگهبان ، رسانه ملی متناسب با تعداد نامزدها، برنامه دقیق انتخاباتی خود را اعلام خواهد کرد.

ضرغامی در پایان این نشست گفت: تا آخر هفته برنامه اولیه انتخاباتی رسانه ملی برائ نامزدهای انتخابات به وزارت‌کشور ارسال می‌شود تا در شورای سه نفره طبق قانون مورد بررسی و تصویب قرار گیرد.

در این نشست مشورتی ، فعلان سیاسی عرصه انتخابات با بیان دیدگاه‌های خود دربارهٔ عملکرد و برنامه های انتخاباتی دوره های قبل ریاست جمهوری ، پیشنهادهایی دربارهٔ تبلیغات انتخابات رسانه ملی در این دوره انتخابات ارائه کردند که با استقبال رئیس رسانه ملی روبه‌رو شد.

در این نشست آقایان باهنر، متکی‌، سبحانی، روحانی، حداد عادل، ولایتی، ابوترابی، سعیدی‌کیا، پور محمدی ، محمد شریعتمداری، قالیباف، رضایی ، کواکبیان ، فلاحیان و رئیس ستاد انتخابات رسانه ملی حضور داشتند.

باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *