۵ تا از بزرگترین دروغ هایی کە مردان می گویند

۱۵م آذر ،

ما در این مقاله برائ اینکه به سبب دروغ گفتن مردان پی ببریم با چند نفر از کارشناسان ارتباطات اجتماعی در بین مردان صحبت کردیم. پس با ما باشید.

ما در این مقاله برائ اینکه به سبب دروغ گفتن مردان پی ببریم با چند نفر از کارشناسان ارتباطات اجتماعی در بین مردان صحبت کردیم. پس با ما باشید.

دروغ پنجم: توی ترافیک گیر کرده بودم
جان آمادو، یک نویسنده معتقد است کە مردان ترجیح می دهند کە سبب فوق را بیاورند تا سبب واقعی تاخیرشان را. چون برائشان ساده تر است. به خاطر داشته باشید کە ارتباط برقرار کردن با مردها به خوبی و سادگی رابطه برقرار کردن با خانمها نیست.

دروغ چهارم: این بسیار گران نیست
مردها دوست ندارند نارضایتی شما را ببینند حتی اگر شما حساب بانکی مشترکی با هم نداشته باشید. بارتن گلداسمیت یک نویسنده می گوید: مردها حاضرند دروغ بگویند تا ثابت کنند کە درمقابل پولشان مسئولیت پذیر و جوابگو می باشند. او نمی خواهد کە شما فکر کنید کە شوهرتان پولش را خرج خریدن یک تلویزیون پلاسما می کند. مطمئن شوید کە هر دو در یک سطح میباشید و بعد درمورد مسائل مالی از او بپرسید.

دروغ سوم: من تو راهم
مردها این جمله را وقتی می گویند کە شما آنها را مجبور می کنید تا شما را در مراسمی ببینند کە اصلا دوست ندارند در آنجا حاضر شوند. مثل مهمانی های خانوادگی شما. او از حاضر شدن در آنجا طفره می رود و راضی به انجام این کار نیست. او مستقیما نمی تواند به شما سبب عدم حضورش را بگوید همچنین نمی تواند کج خلقی اش را مستقیما به شما نشان دهد. بنابراین، این جمله را می گوید تا تاخیرش را توجیه کند.

دروغ دوم: من بسیار سیگار مصرف نمی کنم
این دروغ به یک مشکل جدی اشاره دارد. اگر باوجود آنکه می دانید همسرتان بسیار سیگاراستفاده می کند، اما به شما گفت کە کم مصرف می کند مطمئن باشید کە یک مشکل جدی دارد. 

دروغ اول: نه تو چاق نیستی
اگر شما درمورد چاقی تان از همسرتان سوال کرده اید، با این سوال از او خواسته اید کە با یک جواب مورد علاقه تان آرامتان کند به طور مثال بگوید نه چاق نیستی. ممکن است اگر او بخواهد راستش را بگوید شما چندوقتی او را کنار بگذارید و به طرفش نروید. این یک جواب درست و خوبی است کە او به شما داده. بنابراین با مطرح کردن این گونه سوالها از همسرتان او را در یک شرایط سخت قرار ندهید. اگر می خواهید راستش را بشنوید به سراغ یکی از دوستانتان بروید.

باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ