اسامی شرکت های هرمی مجاز بازاریابی شبکه ای در ایران

در حال حاضر ۲۱ شرکت مجاز حضور در بازاریابی شبکه ای هستند که به اشتباه به آنها شرکت های هرمی مجاز گفته میشود و اسامی آنها در زیر آمده است.

شرکت های هرمی مجاز

معاون توسعه بازرگانی داخلی وزارت صنعت، معدن و تجارت با اشاره به ضرورت توجه به روش های نوین در نظام توزیع بر گسترش و توسعه بازاریابی شبکه ای و نهادیه کردن و فرهنگ سازی این موضوع در کشور تاکیدکرد.

اجرای طرح بازاریابی شبکه ای به عنوان یکی از مدل های نوین شبکه توزیع در بسیاری از کشورها به اجرا درآمده است وآثار خوبی را به همراه داشته است.

لوازم آرایشی و بهداشتی، مواد غذایی، لوازم خانگی،‌مصنوعات طلا صنایع دستی،‌ و بعضی مواد انرژی زای نو از جمله کالاهای ارائه شده دراین طرح است.از مزایا استفاده از این مدل جدید توزیع و فروش کالا در کشور اشاره کرد: فروش بی واسطه کالا از تولیدکننده به مصرف کننده، داشتن ضمانت های لازم برائ سلامت و صحت کالا با دریافت کد شبنم،‌ برچسب اصالت کالا و ایران کد همچنین تخفیف ۸درصدی کالاهای عرضه شده دراین سیستم به جای روش های سنتی از مواردی است کە انگیزه لازم را برائ مصرف کننده ایجاد می‌کند.

هدف اصلی در حوزه تجارت بازاریابی شبکه ای را در آینده، علاوه بر مهار و جلوگیری از افسار گسیختگی قیمتها،‌مدیریت مناسب توزیع کالا همراه با ‌ کاهش هزینه‌ها و عرضه بی واسطه کالاها بین تولیدکننده و مصرف کننده عنوان کرد. شناسایی شرکتهای سالم در زمینه بازار یابی شبکه ای و کاهش فعالیت شرکتهای هرمی و نیز افزایش میزان فروش تولیدات داخلی را از اهدافی بیان کرد کە در این طرح دیده شده است.

اسامی شرکت های هرمی مجاز در ایران

آویژه سگال

بازاریابان ایرانیان زمین

بهترین راه تجارت ویرا

پارس نیوشا نیک

تلاشکاران سرمایه وزین

جانسو تجارت

راه سوم پارسیان

زندگی سبز دماوند

سیمرغ عصر تجارت

شبکه بادران گستران

شبکه تلاش آفرینان تجارت

کار آفرینان پیشرو باورس

مروارید پنبه ریز

میراث نفیس دستها

نیک پوشان رادین
کاریزما تجارت یکتا

تجارت قرن بیست و یکم ایرانیان

آرسن بازارسازان ایرانیان

سامانه تجارت جهانی هزاره سوم

بازاریابان خاک اهورایی

گسترش بهداشت ارغوانباز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

تا این لحظه ۱نظر ثبت شده
  1. حسین‌ گفت:

    بهترین شرکت ایران تلفیف هنره عشققققققققه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ