وضعیت ورزشگاه آزادی هم اکنون برای بازی امروز

به گزارش ممتاز نیوز در خصوص آخرین وضعیت ورزشگاه آزادی در بازی امروز ۵ اردیبهشت ۹۶ به اطلاع شهروندان می رساند هم اکنون که کمتر از ۱ ساعت به بازی مانده و با وجود طوفان و بارش شدید باران، تقریبا ۷۰ هزار نفر به ورزشگاه مراجعه کرده اند و همچنان هواداران در حال ورود به ورزشگاه هستند .
با توجه به اینکه بازی با الاهلی امارات آخرین بازی خانگی استقلال در مرحله گروزهی لیگ قهرمانان در ورزشگاه آزادی است و به نوعی تکلیف صعود این تیم در این بازی حساس مشخص میشود، پیش بینی میشود ظریف ورزشگاه آزادی برای بازی امروز تکمیل شود

وضعیت ورزشگاه آزادی هم اکنون برای بازی امروز

با توجه به اینکه بلیت فروشی بازی امروز به صورت حضوری انجام می شود بار ترافیکی اطراف ورزشگاه آزادی نیمه سنگین است و هنوز پارکینگ های ورزشگاه آزادی اشباع نشده است و تماشاگران می توانندبرای پارک خودروی خود از پارکینگ ها استفاده کنند.

* صف‌های طولانی برای خرید بلیت دیده شده و تماشاگران به سمت باجه‌ها هجوم برده‌اند.

*با توجه به اینکه بلیت‌ جایگاه با قیمت ۳۵، روبه‌روی جایگاه ۲۵ و پشت دروازه ۱۵ هزار تومان به فروش می‌رسد، تعداد زیادی از تماشاگران ترجیح دادند به طبقه دوم که قیمت بلیت آن ۱۰ هزار ریال (هزار تومان) است، بروند.

وضعیت استادیوم آزادی هم اکنون

وضعیت استادیوم آزادی هم اکنون

 سرهنگ بذر افشان از استقرار کامل پلیس در ضلع های شرقی و غربی ورزشگاه آزادی که از نقاط حساس ترافیکی هستند خبر داد و گفت: سایر نیروهای نیز در ضلع شمال و جاده مخصوص و آزاد راه کرج مستقر هستند و خودروها را به پارکینگ ها هدایت می کنند .

وضعیت ترافیک درب ورودی ورزشگاه آزادی

وضعیت ترافیک درب ورودی ورزشگاه آزادی

تا این لحظه ۱نظر ثبت شده
 1. مومن زاده گفت:

  سلام
  وقت بخیر
  می خواستم بدونم شما ریپورتاژ آگهی(بر اساس محتوای سایت شما) هم در وب سایتتون کار می کنید؟ اگر لطف کنید تعرفه هاش رو اعلام کنید ممنون میشم.
  آی دی تلگرام: telegram.me/avijeh_reportage
  ایمیل: avijeh.reportage@gmail.com
  تلفن: ۳۳۷۷۹۳۸۲-۰۲۱

نظرتان را در مورد مطلب وضعیت ورزشگاه آزادی هم اکنون برای بازی امروز بنویسید