سایت خبری ممتاز نیوز یکی از پربیننده ترین پایگاههای اینترنتی فارسی زبان است که توانسته در مدت فعالیت خود مخاطبان فراوانی را جذب نموده و از محبوبیت خوبی برخوردار شود.

جزء ۱۵ سایت برتر خبری در دسته بندی پایگاههای خبری ایران بین بیش از ۷۰۰ سایت ثبت شده.

http://peyvandha.ir/5-2.htm

مزایای تبلیغات در سایت خبری ممتازنیوز

سایت خبری ممتازنیوز با ویژگی های ذیل مکانی مناسب جهت تبلیغات موثر می باشد.

  • http://www.momtaznews.com/wp-content/uploads/2014/01/9bd85467c994f4da4c2f656126adf51a.png ۱- به طور میانگین روزانه در حدود ۲۰۰ هزار نفر تبلیغ شما را در سایت ممتازنیوز خواهند دید که مشتریان بالقوه خدمات و محصولات شما محسوب می شوند.
  • http://www.momtaznews.com/wp-content/uploads/2014/01/9bd85467c994f4da4c2f656126adf51a.png ۲- یکی از ویژگی های منحصر بفرد پرتال ممتاز که آن را از بسیاری سایتهای دیگر مستثنی می کند سئو بسیار قوی و ورودی بالا از موتور گوگل است. طبق آمار روزانه تقریبا ۸۰ درصد از بازدید کنندگان سایت ممتاز، جدید الورود بوده و از طریق جستجوی مطالب مختلف در موتورهای جستجو نظیر گوگل وارد سایت می شوند که این ویژگی به شما این امکان را می دهد تا هر روز مشتریان و مخاطبان جدیدی را جذب نمایید. این در حالی است که اکثر سایتهای پر بازدید یک سری بازدید کننده محدود دارند که هر روز به آن سایت سر میزنند. در سایتهای با کاربر ثابت شاید در روزهای نخست قرار گرفتن تبلیغات کاربران زیادی به سمت شما رجوع کنند، اما پس از چند روز تبلیغ شما تکراری شده و دیگر توجهی به آن نمی شود.
  • http://www.momtaznews.com/wp-content/uploads/2014/01/9bd85467c994f4da4c2f656126adf51a.png ۳- تنوع قسمت های سایت ممتازنیوز و گستردگی موضوعی مطالب (سیاسی، اجتماعی، علمی، فرهنگی، خودرو، استخدام، موضوعات خانواده، موفقیت، طنزو…) باعث شده هر سلیقه ، گروه ، رنج سنی و جسنیتی با توجه به نیاز خود به سایت مراجعه نموده و این سایت جزو محبوب ترین سایت های فارسی شناخته شود.
  • http://www.momtaznews.com/wp-content/uploads/2014/01/9bd85467c994f4da4c2f656126adf51a.png ۴- سرعت مناسب بارگذاری صفحات باعث نمایش سریعتر و موثرتر تبلیغ شما خواهد شد.

در صورت نیاز میتوانید اطلاعات مربوط به آمار ترافیک و محبوبیت را از سایت های عمومی و بین المللی نظیر الکسا دریافت نمائید.

 

پلنمدت نمایشنوع تبلیغتوضیحات و محل نمایش در صفحهتعرفه (تومان)
A۳۰ روزبنری – ۴۶۸×۶۰بالای تمامی صفحات سایتتماس بگیرید
B۳۰ روزبنری – ۴۶۸×۶۰بالای تمامی گروه ها ، اخبار و مطالب سایتتماس بگیرید
C۳۰ روزبنری – ۴۶۸×۶۰پایین تمامی گروه ها ، اخبار و مطالب سایتتماس بگیرید
E1۳۰ روزبنری – ۲۶۰×۸۰صفحه اصلی و تمامی صفحات سایت – بالای سایدبار سمت چپتماس بگیرید
E2۳۰ روزبنری – ۲۶۰×۲۶۰صفحه اصلی و تمامی صفحات سایت – سایدبار سمت چپتماس بگیرید
G۳۰ روزمتنی – یک خطتمامی گروه ها، اخبار و مطالب سایت – سایدبار سمت چپتماس بگیرید

هزینه ارسال هر رپورتاژ در سایت ممتاز نیوز ۳۵۰ هزار تومان می باشد.

نحوه سفارش آگهی:

پست الکترونیکی : ads@momtaznews.com

تلفن:

* توجه : این شماره فقط به منظور پاسخگویی در جهت تبلیغات در سایت می باشد و برای پاسخگویی به سوالات کاربران نمی باشد – لطفا از تماس بی مورد جدا خودداری فرمایید .

در صورت تمایل می توانید فرم زیر را تکمیل نماید تا در اولین فرصت برای هماهنگی با شما تماس گرفته شود.