Galaxy S4 در بازار آمریکا و کره با قابلیت‌های متفاوت عرضه شد

۲۱اردیبهشت،خبرگزاری‌ها- این طور که گزارش‌های رسیده نشان می‌دهد بین مدل ویژه گوشی‌ هوشمند Galaxy S4 سامسونگ برای بازار کره جنوبی و بازار آمریکا تفاوت‌های فراوان وجود دارد.

شرکت سامسونگ پس‌ از مدت‌ها انتظار گوشی هوشمند Galaxy S4 که بعضی از آن با عنوان بهترین گوشی هوشمند جهان یاد می‌کنند، روانه بازار کرد. اما این طور که گزارش‌های رسیده نشان می‌دهد بین مدل ویژه این گوشی برای بازار کره و بازار آمریکا تفاوت‌های فراوان وجود دارد.

به گزارش فارس به نقل از سلولار – نیوز،‌ این دو گوشی هوشمند برای کره جنوبی و آمریکا از نظر ظاهری شبیه به یکدیگر ساخته شده‌اند، اما در بخش داخلی آن‌ها تفاوت‌های فراوان وجود دارد. در بخش داخلی این دو گوشی تفاوت‌های فراوانی در پردازنده ویژه ابزارها، سیستم‌های بی‌سیم و رابط کاربری دیده می‌شود.

این تفاوت‌های داخلی سبب شده است تا قابلیت‌ها و قیمت این دو ویرایش مختلف از گوشی هوشمند Galaxy S4 تفاوت کند که گزارش مربوط به این تفاوت‌ها را مرکز تحقیقاتی IHS iSuppli منتشر کرده است.

نسخه آمریکایی گوشی هوشمند Galaxy S4 سامسونگ شامل ۱۶ گیگابایت حافظه داخلی از نوع NAND می گردد و قیمت تمام شده قطعات به کار رفته در آن ۲۲۹٫۰۰ دلار است که اگر هزینه‌های کارخانه را هم به آن اضافه کنیم، با قیمتی بالغ بر ۲۳۷٫۰۰ دلار به تولید انبوه می‌رسد.

اما نسخه کره‌ای این گوشی هوشمند حافظه داخلی مشابه را در خود جا داده است که قیمت تمام شده آن ۲۴۴٫۰۰ دلار است و با هزینه‌های کارخانه به قیمت ۲۵۲٫۰۰ دلار به تولید انبوه می‌رسد.

“وینسنت لئونگ”(Vincent Leung) مدیر تحقیقات مرکز IHS گفت: «دست‌کم می‌توان چهار تفاوت قابل ملاحظه را بین دو مدل گوشی هوشمند Galaxy S4 ملاحظه کرد. سامسونگ قصد دارد سیاست‌های خود برای عرضه جهانی گوشی‌های هوشمند را تغییر دهد و آن‌ها را با قابلیت‌ها و قیمت‌های متفاوت به دست کاربران جهانی برساند. شرکت سامسونگ با این اقدام می‌کوشد هر یک از محصولات خود را متناسب با سطح علاقمندی بازارهای مختلف به دست کاربران برساند».

IT Iran
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *