˝خانه پدری˝ به اکران عمومی نزدیک می گردد/ نیروی انتظامی دیگر سهمی ندارد

گردآوری توسط گروه فرهنگ و هنر ممتازنیوز

کیانوش عیاری در گفت و گو با هنرآنلاین/

گیانوش عیاری کارگردان فیلم ˝ خانه پدری| از افزایش احتمال اکران عمومی این فیلم خبر داد.

سرویس سینمایی هنرآنلاین/

تابستان ۱۳۸۹ بود که فیلم “خانه پدری” به کارگردانی کیانوش عیاری ساخته شد اما اکران عمومی آن تا به امروز به تعویق افتاد. وقتی با این کارگردان با تجربه سینما صحبت می کنیم، امیدواری او را بیشتر از قبل در کلام اش می شنویم. عیاری معتقد است، گذشت زمان و حل شدن مشکلاتی که از سوی ناجی هنر بوده،  به دریافت مجوز اکران عمومی فیلم اش کمک می کند.

کیانوش عیاری کارگردان با تجربه سینما و تلویزیون دربارهٔ اکران عمومی فیلم “خانه پدری” در گفت و گو با هنر آنلاین گفت:حقیقت امر این است که امکان اکران “خانه پدری” بیشتر از قبل وجود دارد. اما همانطور هم که در این ماه های اخیر گفته ام، باز هم نیاز به زمان داریم و فکر می کنم گذشت زمان، اکران “خانه پدری” را حل خواهد کرد.

او در ادامه بیان کرد: خوشبختانه فضای بهتری برای ساخت و صدور پروانه نمایش فیلم ها ایجاد شده که همین امر می تواند به فیلمسازان انگیزه کار و فعالیت دهد.

عیاری که این روزها مشغول نگارش فیلمنامه ای دیگر برای فعالیت در سینما است، گفت: بیشتر وقت ام را صرف نوشتن نگارش فیلمنامه ای کرده ام که با پایان نگارش و برنامه ریزی های لازم برای مراحل پیش تولید آماده خواهیم شد.

کارگردان مجموعه تلویزیونی “روزگار قریب” دربارهٔ صحبت های اخیر معاون اجتماعی ناجا گفت: قبل از جشنواره فیلم فجر آخرین روند کارهای واگذاری سهام فیلم “خانه پدری” انجام شد. طی روز های اخیر ،همانطور که سردار منتظر المهدی گفته اند، سهام فیلم “خانه پدری” کاملا به ما واگذار شد و حالا برای اکران فیلم دیگر نیازی به مشارکت نیروی انتظامی و حرف و حدیث های قبلی وجود ندارد.

پیش از این سردار سعید منتظر المهدی معاون اجتماعی ناجا در دربارهٔ مشکلات اکران فیلم سینمایی “خانه پدری” ساخته کیانوش عیاری گفته بود، این فیلم به کلی به عیاری واگذار شد. سهم ناجی هنر نیز از او طی قراردادی گرفته شد و بناست او باقی مبلغ را طی یک چک به ناجی هنر برگرداند بنابراین به طور کلی حق و حقوق این فیلم به کیانوش عیاری واگذار شده است و ما از منظر انتظامی حرف و حدیثی روی این فیلم نداریم.

“خانه پدری” در سی و دومین جشنواره فیلم فجر به نمایش در آمد که مورد توجه منتقدان و اهالی سینما قرار گرفت. این فیلم » دربارهٔ خانواده ای در شش دهه است و زندگی محتشم از ۱۵ سالگی تا ۸۰ سالگی را روایت می کند.مهدی هاشمی، شهاب حسینی، مهران رجبی،‌ بهناز جعفری، مینا ساداتی و نازنین فراهانی در آن بازی کرده اند.


آخرین خبرها
منبع:هنرآنلاین
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ