˝سفر خاموش˝ منتشر می‌شود

گردآوری توسط گروه موسیقی ممتازنیوز

با بداهه نوازی پویان بیگلر و پژمان حدادی

آلبوم موسیقی ˝سفر خاموش˝ با بداهه نوازی پویان بیگلر و پژمان حدادی که قرار بود در شهریور ماه منتشر شود،با تاخیر که داشت از روز دوشنبه ۳۰ دی ماه توسط موسسه فرهنگی و هنری ˝هزار نغمه بسته نگار˝ در دسترس مخاطبان موسیقی قرار خواهد گرفت.

به گزارش ممتاز و به نقل از پویان بیگلر، این آهنگساز و نوازنده تار با اعلام این خبر دربارهٔ جزئیات اثر گفت: در آلبوم بداهه نوازی “سفر خاموش” نوازندگی تار را برعهده دارم و پژمان حدادی نیز به عنوان نوازنده تنبک حضور دارند، این مجموعه به شکل کاملا بداهه نواخته شده و بدون هیچ تمرین و تصمیم از پیش تعیین شده ای در آواز ابوعطا و پرده های شور نواخته شده است.

وی در ادامه افزود: این اثر تکیه بر هنر بداهه نوازی دارد و بدون تمرین و تصمیماتی که موسیقی را از اتفاقات و یگانگی لحظات دور میکند نواخته شده است.

پویان بیگلر خاطرنشان کرد: من همیشه به استقبال اتفاقات میروم تا طرح و برنامه؛ چون خودم رو در آن لحظات بیشتر میابم و «سفر خاموش» داستان سفریست به مقصدی که برایت نامعلوم است ولی جذاب و حیرت انگیز با همسفری یگانه همراه می گردد.

این نوازنده همچنین خبر از ارائه این اثر در حاشیه کنسرت زمزمه ها داد و افزود: با هماهنگی هایی که انجام دادیم، آلبوم “سفر خاموش” در حاشیه کنسرت زمزمه ها که ۲۶ تا ۲۸ دی ماه در تالار وحدت برگزار می گردد، برای اولین بار به مخاطبین ارائه خواهد شد.

پایان پیام/۴۶


آخرین خبرها
منبع:هنرآنلاین
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ