˝شب های رمضان˝ در تئاترشهر

بهمن ۱۴۰۱

مجموعه تئاترشهر با طرح ویژه ˝شب های رمضان˝ پذیرای مخاطبان این مجموعه است.

به گزارش هنرآنلاین، این طرح شامل دو نمایش “پسران آفتاب” به کارگردانی “سیامک صفری” و نمایش “آب مثل شکلات” به کارگردانی “ابراهیم پشت کوهی” می گردد که پس از اذان مغرب و عشاء و همزمان با لحظات روحانی افطار به روی صحنه می روند.

طرح ویژه “شب های رمضان” مجموعه تئاترشهر به این صورت خواهد بود که تماشاگران هر یک از این دو نمایش می توانند تا پایان ماه رمضان به تماشای دیگر نمایش با تخفیف ویژه بنشینند. در این طرح مخاطبان نمایش “آب مثل شکلات” با ارائه نیمه بلیط این نمایش به گیشه تئاترشهر می توانند در روزهای دیگر می توانند با تخفیف ۴۰ درصدی بلیط نمایش “پسران آفتاب” را تهیه کنند.

همچنین مخاطبان نمایش “پسران آفتاب” نیز می توانند با ارائه نیمه بلیط این نمایش در روزهای ماه مبارک رمضان از تخفیف ۵۰ درصدی نمایش “آب مثل شکلات” استفاده کنند.

براساس این گزارش نمایش ” پسران آفتاب” نوشته نیل سایمون و کارگردانی سیامک صفری هر روز غیر از شنبه ها ساعت ۲۱ با بازی سیامک صفری ، فرزین صابونی، جواد عزتی ، جواد پولادی ، صبا گرگین پور و بهاره رهنما در تالار اصلی به صحنه می رود.

نمایش ” مثل آب برای شکلات ” نوشته و کار ابراهیم پشت کوهی نیز هر روز غیر از شنبه ها ساعت ۲۱ با بازی رویا نونهالی ، معصومه آقا بیگی ، الهام اسکندری ، فاطمه جعفری ، محمد سایبانی ، علیرضا سرحدی ، امیر علی سی سی پور، ماندانا لیاقت ، یاشار محسنی ، مریم نحوی میزبان علاقه مندان تئاتر است.

انتهای پیام/۵۲/۵۳


آخرین خبرها
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *