˝کلاه پهلوی˝ باید در زمان مناسب‌تری روی آنتن می‌رفت/حضور در نمایش آقاخانی

گردآوری توسط گروه فرهنگ و هنر ممتازنیوز

دانایی در گفت‌وگو با هنرآنلاین؛

بازیگر جوان سریال ˝کلاه پهلوی˝ این روزها مشغول بازی در قسمت‌های باقی مانده این مجموعه و حضور در نمایشی به کارگردانی ایوب آقاخانی است.

امیر‌علی‌دانایی بازیگر جوان سینما‌وتلویزیون‌ در گفت‌وگو با خبرنگار‌ هنرآنلاین دربارهٔ فعالیت‌هایش‌ گفت: فیلمبرداری قسمت هایی از سریال “کلاه پهلوی” مانده بود که این روزها گروه مشغول فیلمبرداری می باشند و من هم چند سکانسی در این قسمت ها بازی دارم.

وی دربارهٔ زمان پخش این سریال گفت: اگر کلاه پهلوی در مقطع زمانی بهتری روی پرده می‌رفت مخاطبان بیشتری این سریال را می دیدند.

دانایی اضافه کرد: همچنین این روزها مشغول بازی در نمایش نام همه مصلوبان عیسی است به کارگردانی ایوب آقا خانی در تماشاخانه ایرانشهر هستم و این نمایش دومین تجربه من بر صحنه تئاتر است. این نمایش تا ۱۵ شهریور روی صحنه می رود.

این بازیگر دربارهٔ تفاوت های بازیگری در تئاتر و تلویزیون گفت: فکر نمی کردم که روزی به عنوان بازیگر تئاتر روی صحنه بروم، بعد از مجموعه کلاه پهلوی پیشنهادهای بسیاری در سینما و و تئاتر به من ارائه شد و من سعی کردم که انتخاب درستی داشته باشم و بازی در نمایش رویاهای رام . . . را پذیرفتم و در پایان همان نمایش ایوب آقاخانی پیشنهاد بازی در این نمایش را به من ارائه کرد و پذیرفتم.

دانایی همچنین بیان کرد: پبشنهادهای بسیاری برای حضور در اولین فیلم بلند سینمایی به من می گردد و من ترجیح می دهم که انتخاب درست و خوبی داشته باشم.

انتهای پیام ۴۰۱/۳۳
 


آخرین خبرها
منبع:هنرآنلاین
باز نشر: پرتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ