˝گُل˝ به مرکز تئاتر کانون می‌رود

گردآوری شده در گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری ممتازنیوز

نمایش ˝گُل˝ به نویسندگی و کارگردانی جعفر مهیاری پس از حضور در فستیوال‌های بین‌المللی، بار دیگر در مرکز تولید تئاتر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به روی صحنه رفت.

به گزارش هنرآنلاین؛ نمایش «گُل» با نگاهی خلاقانه و نو به عرصه تئاتر کودک اجرای عمومی خود را در سال ۸۸ در مرکز تولید تئاتر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آغاز کرد. این نمایش سپس از سال ۲۰۱۰ در فستیوا‌ل‌های «کِی تی اُو» کراکف لهستان، ۲۰۱۱ «ترومسو دیالوگ» نروژ، ۲۰۱۲ در «بورسا» ترکیه و «نابل» تونس و در سال ۲۰۲۲ در «نامور» بلژیک اجراهای مختلفی داشته است.

نمایش “گُل” به نویسندگی و کارگردانی جعفر مهیاری و با بازی سعید ابک، اصغر صابری و سارا پهلوانی پس از ۵ سال دوباره در مرکز تولید تئاتر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان اجرا می‌شود. این نمایش روایت‌گر داستان دختری ‌است که با عشق فراوان از گُل‌های که کاشته مراقبت می‌کند اما شیطنت چند کودک اتفاق دیگری را رقم می‌زند.

رضا شجاعی و سارا چاووشی دستیاران کارگردان، هنگامه رضایی طراح لباس و محمد فرشته‌نژاد آهنگساز دیگر عوامل نمایش ” گُل ” می باشند.

نمایش ” گُل ” مهر و آبان صبح‌ها ویژه مدارس و روزهای چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه هر هفته برای عموم راس ساعت ۱۸:۳۰ در سالن بوستان مرکز تولید تئاتر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به روی صحنه می رود.

انتهای پیام/۵۳


آخرین خبرها
ماخذ: هنرآنلاین
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ