آتش‌سوزی عمدی در بیمارستان رازی قائمشهر / عامل خرابکاری دستگیر شد

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مازندران از دستگیری عامل آتش سوزی بخش اورژانس بیمارستان رازی قائمشهر خبر داد.

آتش‌سوزی عمدی در بیمارستان رازی قائمشهر / عامل خرابکاری دستگیر شد

به گزارش ممتاز نیوز از روابط عمومی بیمارستان رازی قائمشهر، شخصی حوالی ساعت ۲۱ دوشنبه شب با برنامه ریزی قبلی وارد بخش اورژانس بیمارستان رازی شد و با به آتش کشیدن تخت اورژانس، قصد آتش سوزی گسترده داشت.

در اطلاعیه روابط عمومی بیمارستان رازی آمده است که با آگاهی به موقع عوامل حراست و کارکنان بیمارستان و عوامل انتظامی شهرستان، آتش مهار شد و خسارت خاصی تا به حال گزارش نشده است.

در این اطلاعیه تصریح شده است: فیلم دوربین مداربسته نیز در اختیار نیروی انتظامی شهرستان قائمشهر قرار گرفت تا پیگیری های لازم برای شناسایی فرد مورد نظر صورت گیرد.

جزئیات این حادثه

ضیاالدین اولادی اظهار کرد: حوالی ساعت ۲۱ امشب فردی وارد بخش اورژانس این مرکز درمانی شد که در بررسی دوربین های مداربسته مشخص نیست این فرد همراه بیمار وارد این بیمارستان شده یا اینکه به تنهایی به این بیمارستان آمده است.

وی افزود: تصاویر دوربین‌های مداربسته نشان می دهد این فرد با روشن‌کردن فندک و پرتاب آن بر روی یکی از تخت‌های بخش اورژانس اقدام به ایجاد حریق کرده است.

رییس بیمارستان رازی قائمشهر تصریح کرد: این فرد پس از آتش‌زدن چند تخت بیمارستان، متواری شده است.

اولادی ادامه داد: با حضور به موقع ماموران آتش‌نشانی عملیات اطفای حریق به سرعت انجام شد و این حادثه خوشبختانه خسارت جانی در بر نداشت.

وی بیان کرد: با حضور ماموران آگاهی و نیروی انتظامی تصاویر دوربین های مداربسته بیمارستان بررسی و اقدامات برای دستگیری فرد از سوی ماموران در حال انجام است.

دستگیری عامل خرابکاری

یمین بابایی سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مازندران افزود :بر اساس اطلاعات دریافتی شامگاه دوشنبه شخصی وارد بخش اورژانس بیمارستان رازی شده و تخت حمل بیمار اورژانس را آتش زد که با اقدام به موقع عوامل حراست و کارکنان بیمارستان و عوامل انتظامی آتش سریعا مهار شد و خوشبختانه اتفاق خاصی گزارش نشد .

وی ادامه داد : این فرد که ظاهرا تعادل روحی نداشته پس از انجام این کار فرار کرد .

بابایی با اشاره به اینکه فیلم دوربین مدار بسته برای پیگیری در اختیار عوامل نیروی انتظامی شهرستان قائمشهر قرار گرفت، افزود : این اتفاق هیچ خسارت جانی و مالی نداشت و فرد خاطی توسط عوامل نیروی انتظامی قائم شهر دستگیر شد .

انتهای پیام/


حوادث

نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید. نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.