آتش بس میان پرسپولیس و سپاهان!

گردآوری توسط گروه ورزش ممتازنیوز

 

دو باشگاه پرسپولیس و سپاهان شکایت‌های خود از یکدیگر را پس گرفتند.

جمعی از مسئولان دو باشگاه پرسپولیس و سپاهان چهارشنبه شب در جلسه‌ای به بررسی آخرین اتفاقات رخ داده بین خود پرداخته و بر سر شکایت هایی که از یکدیگر و بازیکنان خود انجام داده بودند توافقاتی کردند.

یعقوب کریمی و شجاع خلیل‌زاده بازیکنانی بودند که ابتدا با پرسپولیس قرارداد بستند و از این باشگاه پول هم گرفتند اما در نهایت به سپاهان رفتند. پرسپولیس خواستار بازگشت پولی که به این دو بازیکن داده بود، شد و در آن سو نیز سپاهان پولی که به دهنوی داده بود را از پرسپولیس طلب کرد. این یکی از مواردی بود که دو باشگاه بر سر آن توافق کردند و قرار شد هر باشگاه پول خود را پس بگیرد.

مورد دیگری که در این جلسه بحث شد موضوع شکایت دو باشگاه از یکدیگر و شکایت سپاهان از رویانیان بود. در این رابطه نیز قرار شد هر دو باشگاه شکایت‌های خود را از یکدیگر پس بگیرند.

حسن‌زاده، رئیس کمیته انضباطی که در این نشست حضور داشت خطاب به مسئولان دو باشگاه گفت: اگر هم شما شکایت خود را از این بازیکنان پس بگیرید، کمیته انضباطی رای خود را برای آنها صادر خواهد کرد چرا که این بازیکنان تخلف کرده‌اند.

 قرار است کمیته انضباطی به زودی رای خود را دربارهٔ شجاع خلیل‌زاده، یعقوب کریمی و قاسم دهنوی اعلام کند. احتمال محرومیت دو، سه جلسه‌ای و جریمه برای این سه بازیکن وجود دارد.

 

 

ایسنا

باز نشر: پایگاه اینترنتی خبری تحلیلی ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ