آتش سوزی پاساژ لوازم یدکی خودرو در خیابان امیرکبیر تهران

۱۹اردیبهشت،

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از آتش گرفتن پاساژی در مرکز پایتخت خبر داد.

سید جلال ملکی با اشاره به جزئیات این اتفاق گفت: وقوع یک مورد اتفاق حریق در ساعت ۲۳:۲۴ به سامانه ۱۲۵ اطلاع داده شد و به دنبال آن آتش نشانان ایستگاه یک به همراه تجهیزات تنفسی و نردبام به محل اتفاق که یک پاساژ چهار طبقه به نام “صاحبی” در خیابان امیرکبیر ابتدای خیابان ملت بود، اعزام شدند.

وی ادامه داد: آتش نشانان پس از حضور در محل ملاحظه کردند در طبقه اول یک پاساژ چهار طبقه یک مغازه ۲۰ متری که مملو از لوازم یدکی خودرو بود، آتش سوزی رخ داده و شعله‌های آتش در حال سرایت به مغازه‌های مجاور و طبقات فوقانی است.

ملکی با بیان اینکه زیر زمین این مغازه نیز مملو از دود شده بود، اظهار کرد:‌ آتش نشانان پس از حضور در محل اقدام به قطع برق پاساژ کرده و عملیات مهار و اطفای حریق را آغاز کردند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران با بیان اینکه این اتفاق خوشبختانه مورد مصدومی نداشته است، گفت: آتش نشانان پس از حدود یک ساعت شعله‌های آتش در این واحد صنفی را مهار و به طور کامل اطفا کردند و در ساعت ۱۲:۳۶ به عملیات خود خاتمه دادند.

وی با بیان اینکه سبب قطعی وقوع این اتفاق از سوی کارشناسان سازمان در حال بررسی است، گفت: با توجه به اینکه این مغازه مملو از لوازم یدکی و تزئیناتی خودرو بوده و هر لحظه امکان سرایت شعله‌های آتش به اماکن دیگر نیز وجود داشت، مالکان چنین واحدهای صنفی باید توجه باشند که حتما برائ انبار کردن لوازم خود اصول ایمنی را رعایت کنند.

باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ