آثار دومین جشنواره تجسمی کودک و نوجوان انتخاب شدند

هنر > جشنواره
بررسی و انتخاب آثار دومین جشنواره بین‌المللی هنرهای تجسمی کودک و نوجوان آغاز شد.

به گزارش همشهری آنلاین، بررسی ۱۶۰۵ اثر از ۱۱۶۷ کودک و نوجوان که به دبیرخانه دومین جشنواره بین‌المللی هنرهای تجسمی کودک و نوجوان رسیده است، آغاز شد.

هیئت انتخاب جشنواره متشکل از بهرام کلهرنیا، یاسمین سینایی، علی هاشمی شهرکی، علی تن و جلیل جوکار آثار رسیده به جشنواره در دو رشته نقاشی و خوشنویسی بررسی می‌کنند و کودکان و نوجوانان منتخب برای حضور در دومین جشنواره بین‌المللی هنرهای تجسمی کودک و نوجوان معرفی می‌شوند.

دومین جشنواره بین‌المللی هنرهای تجسمی کودک و نوجوان به صورت کارگاهی برگزار می‌شود و کودکان و نوجوانانی که به جشنواره راه پیدا می‌کنند در کارگاه‌های نقاشی و خوشنویسی می‌کنند.

در رشته نقاشی ۱۴۴۱ اثر و در رشته خوشنویسی ۱۶۴ اثر از کودکان و نوجوانان ۲۸ استان به دبیرخانه دومین جشنواره بین‌المللی هنرهای تجسمی کودک و نوجوان رسیده است.

دومین جشنواره بین‌المللی هنرهای تجسمی کودک و نوجوان در رشته‌های نقاشی و خوشنویسی و در گروه‌های سنی ۶ تا ۸ سال، ۹ تا ۱۱ سال و ۱۲ تا ۱۴ سال از سوی مرکز هنرهای تجسمی با همکاری موسسه توسعه هنرهای تجسمی معاصر و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان ۲۶ تا ۲۸ مهرماه سال جاری برگزار می‌شود.


RSS

نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید. نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.