آثار ۴۵ کشور جهان به پنجمین جشنواره تجسمی فجر رسیده است

۱۰م دیماه به نقل از منبع ذکر شده، در پرتال خبری ممتاز نیوز منتشر گردیده است

۱۵دی ماه آخرین مهلت ارسال آثار

آثار هنرمندان ۴۵ کشور جهان تاکنون به دبیرخانه پنجمین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی فجر رسیده است.

به گزارش هنرانلاین با توجه به برگزاری سه بخش گرافیک، عکاسی و کاریکاتور، از ۹ بخش جشنواره تجسمی فجر به شکل بین‌المللی، تاکنون ۴۵ کشور با ارسال آثاری متقاضی حضور در این دوره از جشنواره شده‌اند. این در حالی است که با توجه به مهلت باقی مانده برای ارسال آثار، هنرمندان ایرانی و هنرمندان دیگر کشورها تا ۱۵ دی فرصت دارند در پنجمین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی فجر شرکت کنند و آثارشان را ارسال کنند.

از میان هنرمندان ۴۵ کشور که آثار خود را تاکنون ارسال کرده اند، ۳۰کشور در رشته کاریکاتور، ۹کشور در رشته عکس و شش کشور در رشته پوستر پنجمین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی فجر شرکت کرده اند.

آثار هنرمندانی از کشورهایی مانند کانادا، اسپانیا، کوبا، لهستان، بلژیک، اتریش، برزیل، رومانی، بلغارستان، ترکیه، هند، صربستان، آذربایجان، اندونزی، استرالیا، اوکراین، پاکستان، اردن، فرانسه و … تاکنون به دبیرخانه پنجمین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی فجر رسیده است.

پنجمین جشنواره بین‌المللی هنرهای تجسمی فجر در رشته‌های نقاشی، خوشنویسی، نگارگری، سفال و سرامیک، تصویرسازی، مجسمه‌سازی، پوستر، عکاسی و کاریکاتور و بخش مقالات علمی از ۱۴ بهمن تا ۱۲ اسفندماه سال جاری به دبیرکلی سیدعباس میرهاشمی برگزار خواهد شد. هنرمندان می توانندآثار خود را از طریق پایگاه اینترنتی جشنواره به نشانی www.ivafestival.ir تا ۱۵ دی ماه ارسال کنند.

بخش مقالات علمی به « بررسی تحولات هنرهای تجسمی انقلاب اسلامی » اختصاص دارد و هر شرکت کننده می تواند تا ۱۶ دی ماه حداکثر خلاصه سه مقاله را به دبیرخانه جشنواره ارسال کند.

بخش فیلم مستند هنرهای تجسمی نیز در پنجمین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی فجر برگزار می گردد و سینماگران و مستندسازان می توانند فیلم های خود را با موضوع هنرهای تجسمی دربارهٔ یکی از شاخه های تجسمی (نقاشی، گرافیک، خوشنویسی، نگارگری، عکاسی، کاریکاتور، مجسمه سازی، تصویر گری و سفال و سرامیک ) و فیلموگرافی هنرمندان تجسمی (پرتره) و دیگر مستندهای خود را پیرامون هنرهای تجسمی تا پنجم بهمن ماه به دبیرخانه پنجمین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی فجر ارسال کنند.

انتهای پیام/۳۱


آخرین خبرها
باز بازنشر: پرتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *