آخرین مهلت ارسال آثار ۲۵ شهریور است

آخرین مهلت ارسال آثار ۲۵ شهریور است

ارسال بیش از ۱۳۰۰ اثر به دبیرخانه دومین جشنواره بین المللی تجسمی کودک و نوجوان

آخرین مهلت ارسال آثار ۲۵ شهریور است

تاکنون بیش از ۱۳۰۰ اثر در رشته های نقاشی و خوشنویسی به دبیرخانه دومین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی کودک و نوجوان رسیده است.

تاریخ : سه شنبه ۲۱ شهریور ساعت ۰۹:۴۷

به گزارش هنرنیوز به نقل از روابط عمومی مرکز هنرهای تجسمی، ۹۷۰ کودک و نوجوان تاکنون بیش از ۱۳۰۰ اثر نقاشی و خوشنویسی به دبیرخانه دومین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی کودک و نوجوان ارسال کرده اند.
دومین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی کودک و نوجوان ۲۶ مهرماه سال جاری در اصفهان برگزار خواهد شد و کودکان و نوجوانان می‌توانند تا ۲۵ شهریور ماه آثار خود را در دو رشته نقاشی و خوشنویسی از طریق سایت جشنواره به نشانی www.koodakart.ir ارسال کنند.
دومین جشنواره بین‌المللی هنرهای تجسمی کودک و نوجوان در رشته‌های نقاشی و خوشنویسی و در سه گروه سنی ۶ تا ۸ سال ، ۹ تا ۱۱ سال و ۱۲ تا ۱۴ سال مهرماه امسال در اصفهان برگزار می شود.
این جشنواره در رشته نقاشی با موضوع‌های «طبیعت بی جان ایرانی» ، «پنجره اتاق من» ، «شهر رویایی من»، «پروانه‌ها و گل‌ها» ، «سیمرغ» ، «مترسک»، «کشتی نوح» ، «ابراهیم در آتش»، «حضرت سلیمان و هدهد»، «حضرت یونس در شکم ماهی» و در رشته خوشنویسی با موضوع «آزاد» برگزار می‌شود که در رشته خوشنویسی برای گروه‌های سنی ۶ تا ۸ و ۹ تا ۱۱ سال خط تحریری و برای گروه سنی ۱۲ تا ۱۴ سال خط درشت در نظر گرفته شده است.
کودکان و نوجوانان ۶ تا ۱۴ سال می‌توانند آثار خود را در قطع A۴ و با فرمت JPG تا ۲۵ شهریورماه به سایت جشنواره به نشانی www.koodakart.ir ارسال کنند.
پس از پایان مهلت ارسال آثار هیات انتخاب جشنواره با بررسی آثار کودکان ونوجوانان منتخب را برای حضور در جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی کودک و نوجوان انتخاب می کنند و کودکان و نوجوانان پذیرفته شده در جشنواره به صورت کارگاهی با یکدیگر رقابت می کنند.
دومین جشنواره بین‌المللی هنرهای تجسمی کودک و نوجوان از سوی مرکز هنرهای تجسمی با همکاری موسسه توسعه هنرهای تجسمی معاصر و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان برگزار خواهد شد.

کد خبر: ۴۶۰۳۵

Share/Save/Bookmark


هنر نیوز – آخرین عناوین

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ