آخرین مهلت دریافت «کارت آمایش ۸ »ویژه پناهندگان جمعی تبعه افغانستان تمدید شد

Multimedia_pics_1386_4_Photo_1776.jpg

مدیرکل اتباع و مهاجران خارجی استانداری تهران گفت: ۱۵ مهر ماه آخرین مهلت دریافت «کارت آمایش ۸» ویژه پناهندگان جمعی تبعه افغانستان است.

عیسی موسوی نسب در گفت‌وگو با خبرنگار «اجتماعی» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با اشاره به مهلت تحویل کارت آمایش ۸ پناهندگان جمعی تبعه افغانستان که پیش از این ۱۵ شهریور اعلام شده بود، افزود: براساس درخواست کمیساریای عالی سازمان ملل متحد در امور پناهندگان در جمهوری اسلامی ایران و هماهنگی‌های به عمل آمده با اداره کل امور اتباع و مهاجرین خارجی وزارت کشور این امر تا ۱۵ مهر و بمدت یکماه تمدید شده است.

وی ادامه داد: آن دسته از پناهندگان افغانستانی دارای “کارت آمایش ۷ ” می‌توانند جهت انجام مراحل اداری مربوطه تا پایان وقت اداری روز شنبه ۱۵ مهر به ادارات امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری محل صدور کارت خود مراجعه کنند.

مدیرکل اتباع و مهاجران خارجی استانداری تهران تصریح کرد: اقشار آسیب پذیر مشمول معافیت و یا تخفیف در پرداخت برخی هزینه‌ها و همچنین خانوارهایی که فردی از اعضا خانوار آنان به دلیل موجه قادر به حضور در محل شعبه آمایش نیستند نیز، ضرورت دارد قبل از اتمام تاریخ یاد شده مدارک و مستندات خود را به ادارات مربوطه ارائه کنند.

موسوی نسب خاطرنشان کرد: کارتهای آمایش ۷ از ۱۶ مهر از درجه اعتبار ساقط بوده و با آن دسته از افرادی که در مهلت مقرر برای دریافت کارت آمایش ۸ خود اقدام نکنند، بر اساس قوانین و مقررات جاری برخورد خواهد شد.

انتهای پیام


ایسنا

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ