آخرین وضعیت درمانی نادیا دلدار گلچین به روایت دخترش

نادیا دلدار گلچین با تغییر بیمارستان همچنان مراحل درمانش ادامه دارد.
دختر این بازیگر سینما و تئاتر در گفت‌وگویی با خبرنگار سینمایی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، گفت: با حمایت بنیاد سینمایی فارابی، مادرم را به بیمارستان «عرفان» منتقل کردیم و در بخش کلیه آنجا بستری است اما وضعیتش تغییری نکرده است.
وی ادامه داد: مشکل قلبی مادرم حاد شده و کم خونی و پوکی استخوانش بسیار شدید شده است و سر منشاء عفونت بدنش نیز مشخص نیست.
دختر دلدار گلچین گفت: پیش از این اعلام کرده بودند عفونت از کلیه پیوندی است اما در این بیمارستان می‌گویند از کلیه نیست و ممکن است از دستگاهی باشد که در گردن مادرم برای دیالیز گذاشته‌اند.
وی از مردم خواست در این شب‌های ماه مبارک رمضان برای شفاء مادرش دعا کنند.
به گزارش ایسنا، نادیا دلدار گلچین متولد ۱۳۳۹ در تهران و دارای مدرک تحصیلی دیپلم موسیقی از هنرستان عالی موسیقی است که فعالیت بازیگری‌اش را از سال ۱۳۶۹ با فیلم «ابلیس» آغاز کرده و در فیلم‌هایی چون «دیدار در استانبول»، «دوروی سکه»، «پادزهر»، «همه دختران من»، «مرد نامریی»، «خط آتش»، «روسری آبی»، «کمکم کن»، «مهرمادری»، «غریبانه»، «شیدا»، «دختری با کفش‌های کتانی»، مجموعه های تلویزیونی «خاله سارا»، «کهنه سوار»، «دزدان مادربزرگ»، «همه فرزندان من»، «پزشکان»، «شن‌های کف رودخانه»، «سه در چهار» و نمایش های «زیر گذر لوطی صالح»، «سوگ»، «مضحکه آدم»، «معرکه در معرکه» و.. به ایفای نقش پرداخته است.
وی فرزند نادر گلچین- خواننده- و دختر عموی مرجانه گلچین -بازیگر- است.


سیمرغ | تازه های فرهنگ و هنر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ